آغاز ثبت نام اردوی زیارتی و فرهنگی مشهد مقدس دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

سید احمد احمدی معاون فرهنگی دانشگاه

سید احمد احمدی گفت : به همت بسیج دانشجویی شهدای 15 خرداد و هیات دانشجویی منتظران مهدی(عج) دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، ثبت نام اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس به صورت نیم بهاء صورت می پذیرد .

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت : این اردو با هدف “تقویت و تحکیم بنیه علمی ، فرهنگی، اخلاقی و دینی ، ایجاد نشاط روحی و روانی در بین دانشجویان عزیز و همچنین کسب فیض و معرفت از بارگاه حضرت ثامن الحجج(ع)” برگزار خواهد شد .

احمدی ادامه داد : هزینه حضور در این اردو برای دانشجویان گرامی که نیم بها در نظرگرفته شده 125هزارتومان می باشد و علاقمندان جهت ثبت نام این اردو می توانند تا مورخه نهم آذر ماه 1395 به معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه مراجعه نمایند .

وی تصریح کرد : ثبت نام کنندگان خواهر این اردوی سه روزه در مورخه بیست و دوم آذر ماه و دانشجویان برادر در مورخه بیست و  نهم ماه جاری به مشهد مقدس اعزام خواهند شد .

احمدی خاطرنشان کرد : محل اسکان دانشجویان اعزامی به این اردو ” مشهد ، خیابان امام رضا(ع) پنج ، زائرسرای ناحیه ورامین ” می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373