افتتاح نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی کاربردی

نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی کاربردی، روز یکشنبه (25 مرداد) با شعار «فرهنگ خلاقیت و کارآفرینی، موتور متحرک اقتصاد مقاومتی» در محل برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اولین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی کاربردی روز یکشنبه با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، محمد اخباری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونان و مدیران ستادی، روسای مراکز و دانشجویان این دانشگاه گشایش یافت.

 افتتاح نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی کاربردی   2

در این همایش دکتر اخباری، رئیس دانشگاه  طی نشست خبری گفت: دانشگاه جامع علمی  کاربردی بیش از870 هزار دانش آموخته،600 هزار دانشجو و 40 هزار مدرس دارد که نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات را هم با رویکرد تجاری سازی و نیازهای نوآورانه و کارآفرینانه دانشگاه برگزار کردیم.
وی اضافه کرد: دراین جشنواره، اختراعاتی که از سوی بنیاد ملی نخبگان به تأیید علمی برسد از تسهیلات سطح 3 بنیادملی نخبگان بهره مند می‌شوند، همچنین سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران نیز ضمن اعتبارسنجی اختراعات، گواهینامه تأییدیه علمی به اختراعات منتخب اعطا می‌کند.
همچنین دبیر نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه علمی کاربردی در مراسم افتتاح این جشنواره به ثبت نام بیش از هزار و 64 نفر در این جشنواره اشاره کرد و گفت: 709 نفر از این افراد را مردان مخترع و مبتکر و بقیه را زنان تشکیل می دهند.
وی افزود: 85 درصد از شرکت کنندگان این جشنواره را مخترعان تشکیل می دهند که تعداد آنها 645 نفر است و به همراه بیش از 140 نفر کارآفرین ، 58 شرکت فناور ، 75 انجمن علمی دانشجویی و 98 شرکت دانش بنیان متقاضی حضور در جشنواره بودند.
گفتنی است، نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی‌کاربردی از امروز یکشنبه 25 مرداد تا 27مرداد ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

 افتتاح نخستین جشنواره ملی اختراعات و ابتکارات دانشگاه جامع علمی کاربردی    3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373