امضاء تفاهم نامه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با سازمان ها و حوزه های مختلف شهرداری ورامین

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، میزبان روسای سازمان حمل و نقل ترافیک شهری شهرداری ورامین ، سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین ، سازمان آتش نشانی شهرداری ورامین و معاونین حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین ، حوزه مالی و اداری و پشتیبانی شهرداری ورامین و اداره تدارکات و لجستیک شهرداری ورامین بود که به بحث و گفتگو پرداختند .

دراین دیدار ابتدا مهندس ممیزی ضمن خوشامد گویی به مدعوین عزیز، آموزش و تحصيل علم از اصلي‌ترين و مهم‌ترين شاخص‌هاي توسعه يافتگي دانست و ارزيابي كيفيت آموزش، مهمترين مسأله و نياز امروز جامعه است.

ریاست دانشگاه همچنین اظهار داشت : بر این اساس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین باید مانند ساير مراكز آموزش عالي به درستي رسالت خود را در بحث آموزش‌هاي تئوريك و عملی انجام دهد و تكميل کننده زنجيره آموزشی در كشور باشد.

مهندس ممیزی در ادامه به تشریح اهداف این دانشگاه پرداخت و بیان کرد:  تقاضا محور شدن رشته ها با توجه به شرایط کاری و ادامه تحصیل ، لزوم ماموریت گرایی در این مرکز ، ارتقاء فرهنگ شهروندی و شهر الکترونیک و شهروند الکترونیک  از جمله برنامه هایی است که مسئولان این دانشگاه  آنرا دنبال می کنند و در تلاش برای کیفی تر شدن عملکرد آن در این دانشگاه هستند.

محسن ممیزی، رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین نیز در این نشست نکات مهمی را در خصوص وضعیت فعلی دانشگاه بیان کرد و بر لزوم همکاری با اساتید خبره به منظور مهارت افزایی دانشجویان، تهیه و آموزش متون علمی ارزشمند در این مرکز و تعامل گسترده با مسئولان ارشد شهری و شهرداری ورامین در پیشبرد اهداف دانشگاه تاکید کرد.

روسای سازمانها و معاونت های مختلف شهرداری ورامین در  ادامه با تاکید بر همکاری هر چه بیشتر مجموعه مدیریت شهری ورامین با دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری ورامین  یادآور شدند : با توجه به رابطه مثبت بین شهرداری ورامین  و سازمان های تابعه با این مرکز دانشگاهی؛ در آینده شاهد فراهم شدن بسترهایی به منظور فعالیت های گسترده تر خواهد بود و لذا آمادگی خود را برای انجام هر گونه اقدام در راستای کیفی تر شدن این دانشگاه اعلام می کنیم.

مدعوین با بیان اینکه  در تمامی فعالیت های شهرداری باید با آموزش در جهت ارتقاء فرهنگ شهروندی باشد تصریح کردند: افزایش سطح آگاهی و ارتقا مهارت زندگی، زمینه سازی پرورش عقلانیت عمومی جامعه، حفظ فضای سبز و پارک ها، بهبود فرهنگ حمل و نقل عمومی و ترافیک و استفاده صحیح از پسماند و بازیافت را مهمترین اهداف اجرای طرح فرهنگ شهروندی دانستند.

ضمناً عنوان نمودند  با بیان اینکه ارتقای «فرهنگ شهروندی» به کاهش هزینه های جاری و اداره کارآمدتر شهرها کمک می کند، اظهار داشتند: همچنین با داشتن شهروندانی آگاه و مشارکت جو، روند انتقال برخی خدمات شهرداریها به فضای مجازی و تحقق شهرداری الکترونیک بستر مناسب تری پیدا می کند.

در پایان این جلسه صمیمانه و هم اندیشی بین دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و سازمانهای تابعه و قسمت های مختلف شهرداری ورامین تفاهم نامه هایی در جهت تعامل هر چه بیشتر  و ایجاد رشته‌های جدید  بر اساس نیاز بازار کار، نیازهای شهری امضاء شد.

IMG_20151101_084248 IMG_20151101_084205 IMG_20151101_084142  IMG_20151101_084403 IMG_20151101_084331 IMG_20151101_084321 IMG_20151101_084352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373