اولین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود

اولین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر پیمان صالحی ، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اعلام این خبر افزود: اولین کمپ کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی واحد استان تهران به منظور توانمندسازی و تقویت مهارت های دانشجویان در زمینه شكوفايي خلاقيت، كارآفريني، ايجاد كسب و كار دانش بنیان، چگونگي رقابت در فضاي كسب و كار، تسهیل فرآیند تولید ثروت از ایده و ایجاد طرح های نوآورانه در راستای تعامل موثر صاحبان ایده با دانشگاه و صنعت از 26 بهمن تا 5 اسفندماه در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار می شود.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه اظهار داشت:از محورهای اصلی کمپ می توان به برگزاری کارگاه­ها و سمینارهای تخصصی از جمله کارگاهموفقیت، طراحی آینده، تغییر در نوع نگرش، خلق ایده، خلاقیت، نوآوری، تهيه طرح كسب و كار و برندسازی، همچنین مشاوره با متخصصين در قالب کلینیک تخصصی، رايزني با سرمايه گذاران، بانکها و صندوق های مخاطره پذیر نام برد.
دکتر صالحی افزود: ایده های برگزیده علاوه بر تجلیل به جشنواره شیخ بهایی و مراكز رشد معرفی می شوند. وی تصریح کرد: كليه دوره­ها و برنامه­هاي کمپ کارآفرینی برای دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی بصورت رایگان می باشد.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه گفت: دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پرتال اطلاع رسانی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373