بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت “هفته جهانی کارآفرینی”

در جهان امروز، توسعه کارآفريني نقش مؤثري در توسعه اقتصادي، اجتماعي، صنعتي و سياسي هر کشور دارد بدیهی است در مقوله كارآفريني و اشتغال نقش و ماموريت دانشگاه جامع علمي كاربردي، برجسته تر از ديگر دانشگاه‌هاي کشور است. آموزش‌هاي علمي‌کاربردي به دليل ماهيت طرح و تأکيد بر جنبه‌هاي کاربردي در آموزش از اهميت ويژه و استراتژيکي برخوردار است. اين آموزش‌ها در واقع يک نوع مهارت آموزی بر اساس تقاضا و نیاز روز بازار کار است كه ضمن ايجاد شغل، دانشجو را فردي توانمند و متخصص به جامعه تحویل می دهد.
با توجه به نیاز جامعه جهت حرکت در راستای اقتصاد مقاومتی ضروری است دیگر دانشگاهها نیز جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مأموریت گرایی را در آموزشهای خود مد نظر قرار دهند. بدون تردید بیانات معظم له در خصوص کارآفرینی، به عنوان یک عبادت و ارزش آفرینی، نگاه همگان را به این مقوله روشن می سازد. در این میان عزم جدی دولت تدبیر و امید در خصوص ترویج فرهنگ خلاقیت و کارآفرینی به عنوان موتور محرک اقتصاد مقاومتی نیز، زمینه ساز اقدامات قابل تاملی در سال های اخیر در عرصه مهارت و کارآفرینی بوده است.

از این رو هفته جهانی کارآفرینی را که از 24 لغایت 30 آبانماه می باشد را به خانواده بزرگ علمی کاربردی که کار را با اخلاق عجین کرده و کارآفرینی را سرلوحه کار آموزشی خود قرار داده اند تبریک عرض نموده و امیدواریم با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و هم افزایی توانمندی های خانواده بزرگ علمی کاربردی بتوانیم در این مسیر گام برداریم.

روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373