بیانیه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین بمناسبت حماسه 9 دی ماه

 در آستانه سالروز حماسه 9 دی ماه ،دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود :

9دی برخواسته از بصیرت است از دشمن شناسی ، از وقت شناسی ،از حضور در عرصۀ مجاهدانه است .              مقام معظم رهبری مدظله العالی

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه رهنمودهای سیاسی الهی حضرت امام خمینی(ره) روشنگر راه ملتها خصوصا ملتی که توانسته نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر ولایت فقیه را به عنوان یک نظام کارآمد و تاثیرگذار و مترقی پایه گذاری نماید و لذا هر انسان عاقلی که اندکی آشنایی با آموزه های امام(ره) داشته باشد ، راه روشن امام را در ابعاد مختلف می شناسد و همۀ حرکتها را می تواند با مبانی امام محک بزند و به سهولت خط صحیح امام و راه امام را از خط های مدعیان تشخیص دهد . امروز حرکت در خط مقام معظم رهبری مدظله العالی ، ادامه راه امام است . امروز حفظ نظام ادامه راه امام است . امامی که این نظام مقدس را عزیزتر از فرزندانش برشمرده و فرموده : حفظ نظام از اوجب واجبات است و؛ فرمود : پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد .

9 دی ماه ، روز بصیرت و  میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است . چرا که 9دی ماه روز پیروزی بصیرت بر جهل و لجاجت خواص بود . روز عرصۀ مجاهدانه برای دفاع از ولایت و صیانت از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله بود . در نهم دی ماه 1388 ملت بزرگ ایران ،ارادت و حمایت قلبی و عملی خود را که نشأت گرفته از راه و روش امام و رهبری بود با حضور در یک همایش دههامیلیونی نشان داد و به دشمنان قسم خورده انقلاب و منافقین داخلی و خارجی و فتنه گران اخطار داد که در راه حفظ ارزشها و اصول انقلاب با هیچ کس عقد اخوت و برادری ندارد ؛ آری، حادثه پرشکوه 9 دی ماه انسجام و یکپارچگی ملت ایران را به نمایش درآورد و موجب شد سران و عوامل فتنه که نقاب برچهره زده بودند و سالها با نقاب انقلابی گری و خط امام در صفوف مردم نفوذ کرده بودند و شعار ولایتمداری را هم سر می دادند،شناسایی و به زباله دان تاریخ افکنده شوند . اکنون که دشمنان داخلی و خارجی از این اقدامات جاهلانه خود طرفی نبستند و مستکبران اروپایی و آمریکایی هم با بهانه قراردادن انرژی صلح آمیز هسته ای و حقوق بشر در ناکامی و درماندگی قرار گرفته اند ؛ حکام خود فروخته عرب با توسل به ابزار تحریم و کاهش قیمت نفت مترصدند که جمهوری اسلامی به اهداف علمی ،سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی خود فائق نیاید . ولی ملت ایران با عزمی راسخ همچون کوهی استوار در برابر تمامی این حرکات موزیانه ، دشمنان داخلی و خارجی ایستاده است و با رعایت اقتصادمقاومتی و به اجرا درآوردن منویات مقام معظّم رهبری مدظله العالی ، باردیگر خاک ذلت را برچهره کثیف و کریه استکبار و حامیان آن خواهد پاشید .

آری 9 دی ماه تکرار حادثه ها و حماسه هایی در این منطقه است . چون قیام 15خرداد سال1342مردم ورامین در دفاع  و حمایت از مرجعیت شیعه و خروش بر علیه رژیم ستم شاهی در 10 دی ماه 1357 و در نتیجه وارثان 15خرداد1342 و 10دی ماه1357 در یک حرکت تاریخی و انقلابی به سوی تهران ، حماسۀ نهم و دهم دی ماه 1388 را خلق کردند و نشان دادند این دیار همواره در خط ولایت و مرجعیت باقی مانده است .

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن گرامیداشت سالروز تجلی شکوه مردم در 9 دی ماه و گرامیداشت یادشهیدان 10دی ماه مسعود میرزایی ، محمدحسین شیرازی ، امیرگلعباسی ،حسن کریمی و اکبر سهم الدینی ، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اعلام داشته و اجازه نخواهد داد منحرفان و فتنه گران به عمودخیمه انقلاب آسیبی واردآورند .

ما همه سرباز توئیم خامنه ای           گوش به فرمان توئیم خامنه ای

 

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

دی ماه 1393

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373