بیانیه پایگاه بسیج ثارا… دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت 13 آبان

بیانیه پایگاه بسیج ثارا… دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت 13 آبان

بسم الله الرحمن الرحیم

هیچ ملتی تا به حال مثل ملت ما، رژیم مستکبر و زورگوی آمریکا را تحقیر نکرد .  ) امام خامنه ای (

سیزدهم آبان ماه سالروز شکست هیمنۀ شیطان بزرگ و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گرامی باد .

سیزدهم آبان سال 43 سالروز تبعید رهبر کبیر و بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) توسط رژیم منحوس پهلوی به ترکیه و به جرم دفاع از عزت و شرافت مردم مظلوم ایران است .

سیزدهم آبان سال 57 یادآور به خاک و خون کشیده شدن دانش آموزانی است که در مقابل دانشگاه تهران به ادامه حکومت ننگین ستم شاهی فریاد برائت سر دادند و خون سرخشان زمین را رنگین ساخت .

سیزدهم آبان سال 58 دانشجویان پیرو خط امام، شیشه عمر (دیو کاخ سفید ) را بر سنگ اراده الهی کوبیدند و حماسه عظیمی را آفریدند که امام امت (ره) آن را به حق ( انقلاب دوم ) و انقلابی بزرگتر از انقلاب اول می نامند و فریاد بر می آورند :

جوانها مطمئن باشند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

آری ، سفارت آمریکا در تهران مرکز تمامی توطئه های آشکار و پنهان آمریکا بر ضد انقلاب اسلامی ایران بود . تسخیر این لانۀ جاسوسی ، ماهیت پلید شیطان بزرگ آمریکا و چهره های سازشکار در صحنۀ سیاسی کشور را ظاهر و افشاء کرد و روحیه بیداری ، هوشیاری و وحدت ملت را در همۀ زمانها هشدار داد .

حوادث تلخ ترین و شیرین سیزدهم آبان ابهت پوشالی آمریکا را در جهان شکست و امروز که بیش از سی وشش سال از دشمنی آشکار آمریکا با انقلاب اسلامی میگذرد سردمداران کفر اعتراف میکنند که ما به هر نقطه ای از جهان قدم میگذاریم مشاهده میکنیم که انقلاب اسلامی ایران زودتر از ما وارد شده است، که این نشان از اقتدار، رشد و پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی در جهان است .

امسال سیزدهم آبان 94 را در حالی گرامی می داریم که مجامع بین الملل ومدعیان حقوق بشر در خواب خرگوشی فرو رفته اند و متاسفانه در مقابل جنایات ضد بشری و وحشیانه آل سعود در یمن و آل خلیفه در بحرین و رژیم کودک کش اسرائیل در سرزمین های اشغالی و حرکتهای گروههای تکفیری خصوصاً داعش معلون، مهر سکوت بر لب زده اند و عملا از جانیان و جنایتکاران و جنایت پیشه گان حمایت می کنند ، غافل از آنکه  ومکرو ومکرالله والله خیر الماکرین  .

و همانطور که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خطاب به استکبار جهانی ، راه را مشخص کرده اند و فرموده اند : بدانید به حول و قوه الهی ، مبارزه حق که با سردمداری ملت ایران و با پرچم اسلام آغاز شده است ، با باطل، با طاغوت ها ، با فرعون ها و با فرعون استکبار تا سرنگونی استکبار ادامه پیدا خواهد کرد .

بسیجیان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن گرامیداشت 13 آبان و حضور با شکوه در مراسم این روز از دانشگاهیان فرهیخته دعوت مینماید در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ( چهارشنبه  13/8/94 ) و بیعت مجدد با بزرگ پرچمدار مبارزه با استکبار یعنی مقام معظم رهبری مد ظله العالی در راه پیمایی این روز شرکت کرده و بار دیگر خشم و نفرت خود را از سرمداران کفر و شرک بخصوص آمریکا ، اسرائیل و آل سعود به نمایش بگذارند .

پایگاه بسیج ثارالله دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373