بیانیه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت روز دانشجو

دانشگاه علمي كاربردي شهرداری ورامین به مناسبت 16 آذر ، روز دانشجو بيانيه اي صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علمي كاربردي شهرداری ورامین ، در اين بيانيه آمده است : 

۱۶آذر در تاریخ ملت ایران روز نفرت و بیزاری دانشجویان از نظام استبدادی و شاهنشاهی و آمریکایی به حساب می آید.

در این روز (سال ۱۳۳۲) دانشجویان در اعتراض به سفر معاون رئیس جمهور آمریکا به ایران ، فریاد حق طلبی و استقلال خواهی سردادند . روزی که رژیم فاسدپهلوی سند ذلت و حقارتِ حکومت ننگین خودش را به امضای آمریکای جنایتکار و انگلیس تبهکار رسانید . ۱۶آذر روزی که رژیم دست نشاندۀ پهلوی تاب شنیدن فریادهای بر حق دانشجویان را نداشت و با هجوم وحشیانه به دانشکدۀ فنی، اقدام به شلیک گلوله می نمایند و روزی که زمین دانشکده به خون سه دانشجوی با بصیرت به نامهای شهید احمدقندچی ، شهید مهدی شریعت رضوی و شهید مصطفی بزرگ نیا رنگین می شود .

۱۶آذر روزی است که دانشجویان شهادت را بر زندگی در حکومت کودتایی ترجیح دادند .

۱۶آذر روزی است که فریادهای دانشجویان را به خاطر خوشامدگویی به آمریکائیها و انگلیسیها سرکوب نمودند و دکترای افتخاری هم به نیکسون معاون رئیس جمهورآمریکا اهداء کردند و بر خونهای ریخته شدۀ دانشجویان، جشن برپا نمودند و به قول شهیددکترچمران ، نیکسون به ایران آمد و به دولت کودتا ، وعدۀ مساعدت و کمک داد و برای رئیس جمهورآمریکا پیغام برد که آسوده بخوابد .

و بالاخره روزی است که دانشجویان نمی توانستند به خود بقبولانند که سردمداران استکبار و رژیم شاهنشاهی که در منجلاب فساد غرق هستند بر ملّتی که زیر پرچم حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام زندگی می کند و فریاد لحظه به لحظه او هیهات من الذلّه است ، چتر خود را بگسترانند و سلطه پیدا کنند . اما خون دانشجویان مبارز ، خفتگان را بیدار کرد و چون شمعی، بصیرت اعتقادی و سیاسی دانشجویان را افزایش داد و در نهایت هویت پلید رژیم کودتایی را برملا ساخت و نفرت و کینه ملت ایران را از آمریکا بیشتر نمود .

امروز دانشجویان مؤمن و متعهّد و بابصیرت همراه با ملت بزرگ ایران اسلامی به تأسّی از فرامین امام راحل(ره) و مقام عظمای ولایت همچنان در مقابل استکبار و زیاده خواهی های آمریکا و عوامل مزدور آنها در منطقه از جمله حکومتهای دست نشاندۀ عربی و گروههای تکفیری ایستاده اند و راه پرافتخار دانشجویان شهید ، از ۱۶آذر تا دفاع مقدس و دانشمندان علمی کشور را همچنان ادامه می دهند و از رهگذر این مقاومت و ایستادگی توانسته اند تمدّن اسلامی را به عنوان تمدّن نجات دهندۀ ملتها از قیدوبند اسارتهای دولتهای مستکبر معرفی کنند و همچنین توانسته اند در پرتو انقلاب اسلامی آرامش جبهۀ استکبار را برهم بزنند .

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و در ادامه راه مقدس شهدا ، آمریکا را همچنان دشمن شمارۀ یک خود می داند و دانشجویان با بصیرت با شناخت و رصد فتنه های داخلی و خارجی ، همچنان در مقابل کفر مخصوصا جبهۀ استکبار و عوامل مزدورِآنان ایستاده اند و به عنوان افسران جنگ نرم ، و با سلاح فرهنگ و فناوری، آنها را مغلوب و مقهور کرده و خواهند کرد .

دانشگاه علمی کاربردی

شهرداری ورامین

 16آذر ماه ۱۳۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373