تشکیل ستاد اقتصاد و فرهنگ در دانشگاه علمی کاربردی/برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد

رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن اعلام تشکیل ستاد “اقتصاد و فرهنگ” در این مرکز علمی از برگزاری چهارمین مسابقه ملی وبلاگ خرداد خبر داد.

مهندس محسن ممیزی

محسن ممیزی

به گزارش اسوه ساعاتی پیش جلسه دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد با حضور اعضاء در بیت حضرت آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه و نماینده ولی فقیه و رییس دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد ورامین برگزار شد.

محسن ممیزی رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در این جلسه  گفت:با توجه به شعار سال جدید وظیفه بنده و همکارانم و نیز دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم در دانشگاه ها سنگین تر شده است،از آنجایی که بیش از ۶۰ درصد دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در رشته های اقتصادی و فرهنگی مشغول تحصیل می باشند ستادی با عنوان “اقتصاد و فرهنگ” در این مرکز علمی در حال شکل گیری است که در این زمینه از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در دانشگاه و نیز شهرستان بهره خواهیم برد.

وی با تاکید بر اهمیت حماسه ۱۵ خرداد افزود: قیام ۱۵ خرداد هویت و اصالت مردم ورامین است و امروز ورامینی ها به غیرتمندان ۱۵ خرداد ۴۲ افتخار می کنند،در عین حال یکی از عرصه های فرهنگی این منطقه قیام ۱۵ خرداد ۴۲ می باشد.

این مسئول سپس به توانایی های فنی و محتوایی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در زمینه فرهنگی و نیز فناوری اطلاعات اشاره کرد و افزود: وجود کارگروه قوی فناوری اطلاعات در دانشگاه زمینه حضور قوی تر این مرکز علمی در بحث چهارمین مسابقه ملی وبلاگ خرداد را فراهم می آورد،لذا حضور ما در فضای مجازی و نیز هر جا نیاز به حضور قوی باشد در بحث ۱۵ خرداد مبرهن است.

عضو دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد ورامین سپس با اشاره به گسترش روز افزون فضای مجازی و الکترونیکی تصریح کرد:طراحی و توسعه و راه اندازی کتابخانه دیجیتال ۱۵ خرداد در دستور کار این مرکز علمی قرار دارد که به زودی جزئیات آن اعلام می گردد.

این مسئول عنوان نمود:علاقمندان از سراسر کشور می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.ir ارسال نمایند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی،نام و نام خانوادگی شرکت کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

وی در پایان گفت: محورهای وبلاگ نویسی و مهلت ارسال آثار در آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373