تقدیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دکتر حاجی خانی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در مراسم آغاز سال تحصیلی 95- 94  دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات که با حضور دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر محمد اخباری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اهدای لوح از دکتر رامین حاجی خانی، سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران به جهت همکاری های موثر در توسعه روابط فیمابین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر کرد.

در متن لوح تقدیر آمده است: بی گمان پیشرفت و توسعه کشور مرهون تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر افراد شایسته ای است که در مسیر زندگی و کار خود نقش موثر و کلیدی ایفا می کنند. پیشرفت های علمی کشور نیز در نتیجه ارتباط موثر صنعت و دانشگاه و نقش آفرینی این افراد شکوفا می شود. از تلاش ها و همکاری های بی شائبه جنابعالی در توسعه روابط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با دانشگاه جامع علمی کاربردی تشکر و قدردانی می شود. امید است تحت عنایات باریتعالی در تمامی شئون زندگی موفق و موید باشید.

لازم به ذکر است این مراسم در تالار الغدیر وزارت ارتباطات برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373