ثبت نام طرح واژه های آسمانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت نام طرح واژه های آسمانی در این دانشگاه خبر داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر افزود: در این طرح شرکت کنندگان با گذراندن20 ساعت آموزشی در طول یک ماه ضمن یادگیری ترجمه 2 درصد از کلمات پرتکرار و مهم قرآن، به فهم بیش از 80 % معانی و مفاهیم آیات قرآن کریم تسلط خواهند یافت.
وی هدف از برگزاری این طرح را آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان، کارکنان و مدرسان دانشگاه با ترجمه و فهم معارف و ترویج فرهنگ تدبر در قرآن کریم اعلام کرد و بیان کرد: با توجه به شرایط خاص کشور در شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، در سال جاری فعالیت¬های قرآنی امسال با رشد بیشتری نسبت به سال گذشته و به صورت مجازی برگزار می شود. متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به وب سایت برنامه با آدرس  http://eduold.uast.ac.ir/business/vazheh_reg مراجعه کنند.
دکتر سیداحمدرضا پیش بین خاطر نشان کرد: از مزایای طرح واژه¬های آسمانی (آموزش فهم بیش از 80 درصد قرآن در 20 ساعت)، آشنایی با بیش از 80 درصد ترجمه قرآن کریم فقط در مدت یکماه، اعطای گواهی پایان دوره برای دانشگاهیان، تخفیف شهریه برای دانشجویان، اعطای تسهیلات رفاهی برای کارکنان و ارتقای رتبه برای اعضای هیأت علمی است که مزایای آن برای شرکت کنندگان به شرح زیر می باشد:
مزایای طرح:
کارکنان و اعضای هیأت علمی:
•    ده نفر اول دوره درصورت کسب امتیاز حداقل 70 % به همراه خانواده (هر خانواده حداکثر 5 نفر) از تسهیلات رفاهی دانشگاه، بنا به نظر کمیته رفاهی دانشگاه استفاده می کنند.
اعضای هیأت علمی:
•    درصورت کسب امتیاز حداقل 70 % در تبدیل وضعیت یا ارتقاء اعضای هیأت علمی حداقل 10 امتیاز (در ماده 1 – فرهنگی) داده می شود.
( تبصره: درصورت مازاد بودن امتیازات فرهنگی، امتیازات مربوطه در ماده4، بخش علمی-اجرایی قابل محاسبه است.)

دانشجویان:
•    دانشجویان در صورت کسب امتیاز حداقل 70% طبق جدول ذیل مشمول تخفیف شهریه می شوند:

امتیاز                             میزان تخفیف شهریه(درصد)
85- 100                                      15
75-84.99                                     10
70-74.99                                      5

ارائه گواهی پایان دوره:
•    به همه مدرسان، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و کارکنانی که حداقل 60% امتیاز را کسب نمایند، گواهی پایان دوره آموزشی «واژه های آسمانی» به مدت 20 ساعت صادر می شود تا از مزایای آن بهره مند شوند.

 

برای ثبت نام اینجا کلیک نمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373