جلسه شورای بسیج دانشجویی با حضور ریاست مرکز

در این جلسه که باحضور ریاست مرکز ، مدیریتهای فرهنگی دانشجویی و آموزشی پژوهشی و اعضای شورای بسیج دانشجویی شهدای 15خرداد دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار گردید ، محمد ملایری گزارشی از فعالیتهای اخیر بسیج را ارائه نمود .

مسئول بسیج دانشجویی همچنین آمادگی کامل خود و بسیجیان مرکز را جهت برگزاری دوره های حلقه های صالحین و هلال احمر در دانشگاه ، اعلام نمود .

در ادامه این جلسه ، ریاست دانشگاه مهندس ممیزی ضمن تشکر از فعالیتهای بسیج دانشجویی ، حمایت خود را جهت برگزاری دوره های مختلف آموزشی اعلام و تاکید نمودند بسیجیان دانشگاه می بایست با برنامه ریزی صحیح ، در فعالیتهای علمی ، پژوهشی و فرهنگی نیز حضور مؤثّر داشته باشند .

بسیج-شورای بسیج دانشجویی 2

سپس معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه ، برنامه های برگزارشده توسط بسیجیان مرکز را مثبت ارزیابی نمود .

وی ابراز امیدواری کرد تا با تعاملات سازندۀ واحدبسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی دانشگاه ، بتوانیم به اهداف علمی و فرهنگی خود در سال اقتصادوفرهنگ برسیم .

در این جلسه اعضای شورای بسیج دانشجویی ، نقطه نظرات خود را در رابطه با فعالیتهای علمی و فرهنگی اعلام نمودند. در پایان احکام اعضای شورای بسیج دانشجویی توسط ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی تقدیم گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373