برگزاری جلسه کانون قرآن و عترت دانشگاه

جلسه کانون قرآن و عترت دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که اعضای کانون دانشجویی قرآن و عترت حضور داشتند ، ریاست مرکزجناب آقای مهندس ممیزی ، از دانشجویان قرآنی به جهت حضور در جلسه تشکر نمودند و ابرازداشتند : یکی از کانونهای مهمی که در سطح دانشگاهها و مراکزعلمی میتواند شکل بگیرد ، کانون قرآن و عترت است .

IMG_4907

ایشان اضافه نمودند : دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در گذشته برنامه های قرآنی فراوانی برگزار نموده و نخبگان مرکز ما ، در جشنواره های قرآنی خوش درخشیده اند و مقامهای ممتاز را کسب نموده اند . به همین جهت امیدواریم تشکیل کانون قرآن وعترت گامی در جهت تخصصی شدن فعالیتهای قرآنی مرکز باشد .

ایشان تاکید نمودند : از نظر امکانات نیز از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و در حد توانمان بودجه جداگانه ای را برای این کانون در نظر می گیریم .

ایشان در انتهای سخنانشان فرمودند :  یقینا ما از طرح های مناسبی که اعضای کانون مطرح نمایند و قابلیت اجرایی داشته باشد ، حمایت مادی و معنوی خواهیم نمود .

در ادامه معاونت فرهنگی دانشجویی مرکز جناب آقای احمدی نیز ضمن خوشامد به اعضای کانون قرآن و عترت ، تشکیل این کانون را جزو ضروری ترین امور دانشگاه دانستند که به فضل خداوند صورت گرفته است .

ایشان خاطرنشان نمودند : باید اعتراف کرد که هر چه داریم از برکت قرآن و عترت است و هر قدمی که در این راه برداریم ثمره اش را در زندگی خواهیم دید . لذا کانونهای فرهنگی بایددر این زمینه فعال باشند، همان طور که مقام معظم رهبری در ابتدای سال در صحن مقدس حرم مطهر امام رضا(علیه السلام)از فعالیتهای فرهنگی و کانون های خودجوش تقدیروتشکر نمودند .

ایشان حضور فعال دانشجویان در جشنواره قرآنی را از اهمّ فعالیتهای قرآنی مرکز دانستند و ابراز امیدواری نمودند امسال هم مثل سالهای گذشته رتبه های ممتاز را کسب نمائیم .

در ادامه دانشجویان عضو کانون قرآن وعترت نظرات و پیشنهادات خود را راجع به برنامه های قرآنی و مذهبی مطرح نمودند که ((تنظیم نشریه دانشجویی قرآن و عترت ، برگزاری جلسات قرآنی و کرسی های آزاداندیشی و .. )) بخشی از این نظرات می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373