حرکت نهم و دهم دی ماه مردم ورامین استمرار 15 خرداد 42 بود

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین طی بیانیه ای به مناسبت گرامیداشت نهم و دهم دی ماه اظهار داشت:حرکت نهم و دهم دی ماه مردم ورامین استمرار 15 خرداد 42 بود.

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین طی بیانیه ای اظهار داشت:4سال است که از حماسه شگرف 9 دی می گذرد . حماسه ای که در شرح عظمت و توصیف شکوه آن ، قلم ها و بیان ها ناتوانند .

در این بیانیه آمده است:یوم الله نهم دی ماه 88 بود که مردم ولایتمدار ایران اسلامی با فریاد (( بابی انت و امی یا حسین )) ، نفاق و فتنه را به زباله دان تاریخ انداختند . آفرین بر بصیرت سیاسی ملت بزرگ ایران . بصیرت مثال زدنی و حرکت امت عاشورایی در 9دی88 نشانگر آن بود که مردم ایران ،  با اقتدا  به سالارشهیدان کربلا در راه دین ، مذهب و آئینش تسامح و تساهل را با احدی جایز نمی شمارد و مقتدرانه در دفاع از اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله ، مقابل دشمنان داخلی و خارجی ایستاده است.

بیانیه مذکور تصریح می کند:یکی از وجوه تشابه 9 دی 88 و 10دی57 این است که : در فتنه 88 مخالفان و معاندان نظام مقدس اسلامی با ایجاد تزلزل در فرهنگ عاشورایی قصد صدمه زدن و آسیب رساندن به عمود خیمه انقلاب اسلامی را داشتند تا جمهوری اسلامی را به جمهوری ایرانی مبدل سازند و در دهم دی ماه 57 هم رژیم منفورپهلوی با کشتار و ضرب و جرح جوانان انقلابی خواستند از تشکیل نظام اسلامی جلوگیری به عمل آورند . ولی ((و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین))

1962573

این بیانیه می افزاید:حماسه نهم و دهم دی ماه مردم ورامین، که استمرار حرکت کفن پوشان 15خرداد42 بود، نشان داد که این دیار همواره در خط ولایت و مرجعیت باقی مانده است .

بیانیه فوق در پایان خاطر نشان می سازد:دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن گرامیداشت ایام الله نهم و دهم دی ماه ، به ارواح طیبه شهدای اسلام به ویژه شهدای 10دی57  گلعباسی ، میرزایی ، کریمی ، شیرازی و سهمدینی و شهیدان فتنه 88 درود فرستاده و باردیگر با روح مطهر و ملکوتی امام راحل اعلی الله مقامه ، شهدای اسلام و رهبر و مرجع جهان اسلام امام خامنه ای مدظله العالی پیمان می بندد که محکم و استوار تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خون از ولایت مطلقه فقیه که استمرار حرکت انبیاء و اولیای الهی است ، دفاع و حمایت می نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373