حضور ریاست و دانشگاهیان مرکز در جشن آغاز سال تحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران

مهندس حمیدرضا خانی ریاست، محمدی مدیر واحد حراست، مسئولان و جمعی از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در جشن آغاز سال تحصیلی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران حضور یافتند.

دکتر امید ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در این جشن که در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد گفت: انتخاب شما را برای تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریک می گویم. نخستین ویژگی این دانشگاه این است که در حوزه مهارتی، آموزش خاص ارائه می دهد همچنین آموزش های شما دانشجویان در محیط کار انجام می شود و در زمان دانش آموختگی نیز کارفرما و کارشناس هستید.

وی ادامه داد: از زمان ورود به دانشگاه به دنبال کسب و کار باشید چرا که برای پیاده سازی ایده های شما برنامه ریزی شده است. ما هدفمان در این دانشگاه تربیت کارمند نیست بلکه کارفرما تربیت می کنیم. در سال های اخیر نیز تحول بنیادی صورت گرفته است و در واقع از نظر کیفیت آموزشی در بهترین شرایط قرار دارید و اکنون با وجود ۱۵۰ مرکز نوآوری، در حال بازنگری دروس هستیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: شعار اصلی این دانشگاه کیفیت است. با توافقاتی که با کشور آلمان داشتیم دوره های آموزشی ۳ ماهه برای دانشجویان کارشناسی محیا شده است و البته در این رابطه باید از هم اکنون زبان خارجی خود را بهبود ببخشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373