حضور ریاست و مسئولان دانشگاه در سپاه ناحیه ورامین و حمایت از این نهاد انقلابی

مهندس حمیدرضا خانی ریاست و جمعی از مسئولان دانشگاه همگام با مردم شهید پرور دیار ۱۵ خرداد در سپاه ناحیه ورامین جهت محکومیت اقدام خبیثانه دولت آمریکا در تروریست اعلام کردن این نهاد نظامی و انقلابی حضور یافتند.

در این اقدام ضمن قرائت بیانیه حمایت از سپاه پاسداران توسط مردم و مسئولین به سپاهیان سرافراز اسلام شاخه گل اهدا شد.

سرگرد سعید تاجیک فرمانده سپاه ناحیه ورامین با حضور در جمع آحاد مردم و مسئولین در سپاه ناحیه ورامین جهت محکومیت اقدام خبیثانه دولت آمریکا در تروریست اعلام کردن این نهاد نظامی و انقلابی طی سخنانی اظهار داشت: طبق قانون اساسی وقتی به وظایف ارتش می رسیم وظیفه این نهاد حفاظت از تمامیت ارضی و حفظ مرزها است و وظیفه ناجا حفظ نظم و امنیت است و هر نهاد و وزارتخانه‌ای وظیفه‌ای دارد و وقتی به سپاه می رسیم طبق قانون اساسی وظیفه سپاه دفاع از انقلاب و حفظ دستاوردهای انقلاب است.

تاجیک در ادامه با اشاره به اینکه انقلاب یک موجود زنده و پویا است گفت: انقلاب ما صرفاً یک انقلاب نظامی نبود و نیست و این انقلاب یک انقلاب فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و اعتقادی است و هم اکنون نیز تهدیدهای دشمن تهدیدهای متنوعی است که هم در حوزه نظامی و امنیتی هم در حوزه اقتصادی و سیاسی و هم در حوزه فرهنگی با ما در حال جنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373