دانشگاهیان مبلغ ارزشهای دفاع مقدس هستند

معاونت فرهنگی

سیدمحسن احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتي مناسب براي بازگو كردن دلاوری ها، رشادت ها و فداکاری های رزمندگان دوران 8 سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه از هفته دفاع مقدس باید در راستای ترویج و تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کرد، اضافه کرد: هشت سال دفاع مقدس عرصه ایثار وفداکاری ملت ایران بود.
این مسئول با اشاره به جانفشانی های یادگاران عرصه دفاع مقدس افزود: استکبار می داند که بمب ها و تجهیزات پیشرفته و تحریم و محاصره اقتصادی آنها در مقابل اراده الهی و رزمندگان اسلام هیچ کاربردی ندارد.
احمدی ادامه داد: بيشتر دانشجويان، استادان و كاركنان دانشگا‌ه‌ها در سال‌هاي جنگ‌ تحميلي عراق عليه ايران، راهي جبهه‌هاي نبرد شده و دانشگاهيان، مبلغ اين ارزش‌ها شدند.
این فعال فرهنگی اضافه کرد: بايد تلاش كنيم كه ارزش‌هاي دفاع‌مقدس، در جوهره آموزش و پژوهش قرار گيرند و در خروجي‌هاي دانشگاه‌ها ديده شوند.
معاون فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی ورامین خودباوری را یکی از دستاوردهای مهم دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: فهم این معنا که تنها تجهیزات و امکانات و تسهیلات نیست که عامل غلبه می شود از دیگر دستاوردهای دفاع مقدس بود و امروز شاهد هستیم که فرهنگیان و دانشجویان کشور بدون نیاز به خارج می توانند کارهای بزرگی انجام دهند و نیاز کشور را در ابعاد مختلف تأمین کنند و به بركت دفاع مقدس امروز ايران اسلامي به عنوان يكي از قدرت هاي برتر در صنايع نظامي محسوب مي شود.
احمدی با بيان گوشه اي از پيامدها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس اظهار داشت: اين دوران موجب شكست هيمنه استكبار، بوي‍ژه آمريكا و رژيم صهيونيستي شد و باعث شناخت هويت ملي و ديني و بازشناسي ملت بزرگ ايران اسلامي شد.
وی افزود: باتوجه به شرايط حساس کنوني و نياز به آشنايي بیشتر نسل جديد با ارزشها و دستاوردهاي انقلاب، تمام دستگاه ها در برگزاري هر چه با شکوه تر مراسم هاي اين هفته بايد مشارکت لازم را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373