رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با رئیس ستاد اقامه نماز کشور دیدار کرد.

دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، جمعی از معاونان و مدیران ستاد مرکزی این دانشگاه با حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در این دیدار با تاکید بر اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی که ثمره انقلاب اسلامی و یک دانشگاه شغل محور ومهارتی است، در سال جاری آمادگی دارد در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید و اشتغال، در زمینه مهارت آموزی که لازمه اشتغال پایدار است، به طور گسترده فعالیت کند و نیروهای ماهر مورد نیاز بخشهای مختلف را تربیت نماید.

وی افزود: باتوجه به ماموریت های این دانشگاه، آمادگی  داریم نیروهای مهارتی مورد نیاز کشور که توانایی ایجاد مشاغل پایدار بویژه در کارگاههای کوچک را داشته باشند آموزش دهیم  .

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه این دانشگاه نزدیک به 900 رشته مهارتی دارد، گفت: مبنای حرکت ما در سال جاری کیفیت بخشی به فعالیتهای اموزشی و پژوهشی به منظور اجرای اهداف و ماموریتهای دانشگاه در راستای ایجاد دانشگاه نسل سوم  است.

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور نیز در این جلسه ضمن طرح مباحثی در خصوص اهمیت مهارت آموزی، بر ضرورت آموزشهای مهارتی در تمامی حوزه‌ها، حتی در تربیت طلاب علوم دینی تاکید کرد.

وی به دستور مقام معظم رهبری در پاسخ به نامه  ایشان اشاره کرد و گفت: در این متن که توسط جناب آقای محمدی گلپایگانی در 16 فروردین سال جاری در پاسخ به نامه اینجانب به مقام معظم رهبری ابلاغ  شده است، معظم له تاکید فرموده اند که “مساله مهارت آموزی مساله جدی و نیازی حتمی است”.

در این جلسه در خصوص لزوم فرهنگ سازی برای توسعه اموزشهای مهارتی و ارزش گذاری به مهارت آموزی و کار آفرینی مذاکره و مقرر گردید، برنامه های متنوع فرهنگی در این راستا تهیه و اجرا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373