راهیابی دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مرحله کشوری یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مرحله کشوری یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی از تاریخ 20 مهر ماه لغایت 23 مهر ماه در استان قم برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، بنابر اعلام دبیرخانه یازدهمین جشنواره قرآن و عترت در این دوره از مسابقات قرآن و عترت دانشگاه بیش از ده هزار نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان در شش بخش شفاهی، کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری با هم به رقابت پرداختند.

 در مرحله استانی این جشنواره که از خرداد ماه سال جاری آغاز شده بود پس از برگزاری مرحله نخست مسابقات، آثار اساتید، کارکنان و دانشجویانی که موفق شده بودند حد نصاب امتیاز لازم را كسب نمايند به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید و سپس توسط گروه های داوری مورد ارزیابی قرار گرفت.

در این دوره از مسابقات به منظور ارتقاء بیش از پیش سطح کیفی جشنواره جهت ارزیابی آثار بخصوص در بخش شفاهی از تیم های داوری در سطح ملی مورد استفاده قرار گرفت که استاد دکتر شعاعی به همراه استاد دهدشتی، استاد معتمدی، استاد کسمایی، سرکار خانم ادیب زاده، سرکار خانم ایزدی و … به داوری آثار بخش شفاهی پرداختند.
همچنین مسابقات کتبی یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مرحله برگزار گردید که مرحله نخست آن در تیرماه سال جاری به صورت اینترنتی اجرا شده از بین حدود هفت هزار نفر شرکت کننده 200 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان به مرحله نهایی راه یافتند که مسابقات نهایی این بخش هم در اول شهریور ماه به صورت اینترنتی و متمرکز در واحدهای استانی سراسر کشور اجرا گردید و نتایج نهایی اعلام شد.
در بخشهنری، ادبی، پژوهشی و فناوری جشنواره نيز 762 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که پس از ارزیابی‌های تیم داوری،‌ نفرات برگزیده بخش های مختلف مشخص شدند.
در مرحلة ملی یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی 114 نفر از دانشجویان مراکز علمی کاربردی سراسر کشور که حد نساب لازم را برای شرکت در بخش شفاهی مسابقات کشوری کسب نمودند با حضور در استان قم در مسابقات پایانی شرکت خواهند نمود. برگزيدگان اين مرحله  به مرحلة ملی این جشنواره بين دانشگاههای سراسر کشور معرفي خواهند شد.
لازم به ذکر است سرکارخانم فاطمه گلعلی زاده دانشجوی مقطع کاردانی رشته مدیریت فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین پس از کسب مقام سوم “رشته قرائت ترتیل” در مرحله استانی خردادماه سال جاری توانست به مرحله کشوری این مسابقات راه پیدا کند .
شرکت کنندگان جهت اطلاع بیشتر می توانند همه روزه در ساعات کاری با دبیرخانه یازدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی به شماره 32937001 – 025 تماس حاصل فرمایند.
​ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373