راه اندازی مجله علمی و تخصصی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از راه اندازی مجله علمی و تخصصی این مرکز علمی خبر داد.

با حضور مهندس محسن ممیزی ریاست ، سیداحمد احمدی معاونت فرهنگی-دانشجویی ، حمیدرضا خانی معاونت آموزش و پژوهش ، احسان تاجیک مدرس مرکز و نویسنده و پژوهشگر برترکشوری ، رضا فتوت کریمی مدرس و پژوهشگر ممتاز منطقه و سید سعید هاشمی کارشناس فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین جلسه شورای پژوهشی این مرکز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محسن ممیزی ضمن عرض خوشامد به حاضرین جلسه ، فرارسیدن ایام عید قربان و غدیر را تبریک و فاجعه کشتار شهدای منا را تسلیت عرض نمود .

وی سپس افزود : به فضل خدا و با حضور اساتید مجرب ، پتاسیل فعالیت در زمینه های پژوهشی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین وجود دارد .

ممیزی تصریح نمود : با توجه به اینکه 70درصد اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در زمینه های پژوهشی فعالیت دارند ؛ از نظر نیروی انسانی ، تشکیلاتی و ساختاری در بهترین سطح ممکن برای توسعه فعالیتهای پژوهشی قرار داریم . 

وی خاطر نشان کرد : ان شاءالله با همکاری وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی کاربردی و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، یک مجله علمی تخصصی در زمینه های “عمران” و همچنین “فناوری محیط زیست” را پس از طی مراحل قانونی لازم ثبت ، تدوین و در اختیار علاقمندان قرار خواهیم داد.

ممیزی ادامه داد : با توجه به نیازهای منطقه در زمینه های عمرانی و همچنین معضل آلودگی های زیستی و همچنین در جهت تبدیل این ضعفها و خطرات به فرصتها می توانیم  با همکاری اساتید مجرب مرکز و مسئولین محترم منطقه ، از ظرفیت رشته های تحصیلی “عمران” و همچنین “فناوری محیط زیست” دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین استفاده نموده و مطالب مندرج در این مجلۀ علمی تخصصی را در سطح جامعه کاربردی نمائیم .

ریاست دانشگاه افزود : با توجه به سوابق علمی و پژوهشی آقای احسان تاجیک از نخبگان علمی و پژوهشی منطقه ، وی به عنوان نماینده دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین انتخاب شده و پس از تشکیل هیات تحریریه این مجله علمی و تخصصی ، مسئولیت ثبت قانونی و تدوین این نشریه را برعهده خواهد داشت .

وی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد : از هیچ کمک مادی و معنوی در جهت اخذ مجوز و رشد فعالیتهای این مجله علمی تخصصی دریغ نخواهیم کرد و ان شاءالله با مطرح کردن این امر مهم در جلسه هیات امنای دانشگاه ، مقدمات این حرکت علمی و پژوهشی را فراهم خواهیم نمود .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373