رییس دانشگاه علمی کاربردی ورامین گفت: خبرگزاری مهر توجه ویژه ای به دانشگاه دارد.

مهندس محسن ممیزی

عصر یکشنبه 1شهریور1394 محسن ممیزی در جریان بازدید کارکنان دانشگاه علمی کابردی ورامین از غرفه خبرگزاری مهر در دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های جنوبشرق استان تهران اظهار داشت: خبرگزاری مهر از رسانه های تأثیر گذار و پر مخاطب کشور محسوب می شود.

وی افزود: این خبرگزاری در زمینه انعکاس اخبار و رویدادهای دانشگاهی اقدامات خوب و سازنده ای را انجام داده که این ویژگی در منطقه ورامین نیز به خوبی احساس می شود.

ممیزی ادامه داد: خبرگزاری مهر در استان تهران همواره در برنامه های برگزار شده توسط دانشگاه علمی کاربردی ورامین نظیر مراسم گرامیداشت 15 خرداد فعالیت های قابل توجهی را از خود نشان داد که شایسته تقدیر است.

وی اضافه کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانند نقش مهمی را در توسعه علمی کشور و حل دغدغه های جامعه دانشگاهی ایفا کنند که در این راستا خبرگزاری مهر به وظیفه خود به خوبی عمل کرده است.

گفتنی است دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های جنوبشرق استان تهران تا روز دوشنبه دوم شهریور ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ دائر بوده و هر روز میزبان مسئولان و مردم شهرستان های ورامین، پیشوا، قرچک، پاکدشت و شهرری است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373