سید احمد احمدی از تمدید مهلت ثبت نام اینترنتی سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت تا 18 تیر ماه خبر داد.

سید احمد احمدی معاون فرهنگی دانشگاه

معاون دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین گفت: نظر به تاخیر در راه اندازی سامانه ثبت نام جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع در سال جاری، مهلت ثبت نام اینترنتی این جشنواره تا تاریخ 18 تیر ماه تمدید شده است.

وی افزود: علاقمندان می توانند با ورود به سامانه ثبت نام جشنواره به آدرس http://info.uast.ac.ir/ghoran/ مراجعه نموده و با مطالعه کامل آئین نامه ها، بر حسب علاقه و تخصص در یک رشته های کتبی، یک رشته شفاهی و همچنین در بخش ادبی یا هنری ثبت نام کنند.

معاون دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ادامه داد: با توجه به هجمه های سنگین دشمنان در عرصه جنگ فرهنگی، راهی به جز تمسک واقعی به قرآن و عترت(ع) نداشته و باید دانشگاهیان پرچمدار مبارزه هوشمندانه با حیله های استکبار جهانی باشند.

وی اذعان داشت: مرحله استانی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع در خرداد و تیر ماه سال جاری و همچنین مرحله کشوری جشنواره در شهریورماه 96 در شهر مقدس قم برگزار می شود.

احمدی خاطرنشان کرد: دانشجویان برگزیده مرحله کشوری این جشنواره به جشنواره ملی قرآن و عترت معرفی شده و امیدواریم همانند سالهای گذشته، شاهد حضور پرشور و کسب رتبه های ممتاز توسط اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373