شاخه گل صالحین برای دانشجویان

خواهران بسیجی حوزه شش کوثر با حضور در دانشگاه علمی کاربردی ورامین و اهدای گل به دانشجویان روز زن را گرامی داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اسوه خدمت تعدادی از خواهران بسیجی طرح شجره طیبه صالحین حوزه شش کوثر با حضور در دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین و اهدای شاخه گل و کارت تبریک هفته زن را گرامی داشتند.

فاطمه تاجیک مجری طرح شجره طیبه صالحین در این باره گفت: بانوان باید در تمامی عرصه های زندگی به خصوص مساله حجاب حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار داده و به ایشان تاسی نمایند و انتخاب دانشگاه علمی کاربردی برای اهدای گل به دلیل وضعیت بسیار مناسب حجاب در این دانشگاه است که هر انسان آزاده ای را به تقدیر وا می دارد.

وی تصریح کرد:حضرت زهرا(س) الگوی کاملی در همسرداری،تربیت فرزند،ولایتمداری،حجاب و دیگر عرصه ها است،دفاع جانانه آن حضرت از امیرالمومنین(ع) به طور موازی دفاع از ولایت و نیز دفاع همه جانبه از همسر را به نمایش گذاشت و اگر همین پشتیبانی و حمایت از همسر در بانوان به عنوان فرهنگ شود بسیاری از مشکلات اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی جامعه مرتفع خواهد شد.

تاجیک عنوان نمود: البته مردان جامعه ما هم باید بدانند زن گل است و با آن مانند یک گل برخورد نمایند،خشونت علیه زنان پذیرفتنی نیست،باید شخصیت آنان حفظ شود.

سید احمد احمدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ورامین نیز گفت:این دانشگاه به دلیل اجرای طرح تفکیک جنسیتی از وضعیت مناسب فرهنگی برخوردار است و ضریب حفظ حجاب در این دانشگاه از اماکن علمی فرهنگی دیگر در منطقه به مراتب بالاتر است.

وی شرکت حداکثری و کسب رتبه در مسابقات فرهنگی هنری را نشانه رویکرد فرهنگی معنوی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی دانست و افزود: دانشجویان این دانشگاه همواره از مسابقات قرآن،خاطره نویسی و وبلاگ نویسی های مذهبی به عنوان مثال مسابقه وبلاگ خرداد استقبال فراوانی نموده اند.

گفتنی است اهدای گل به دانشجویان دانشگاه شور و شوق وصف ناپذیری در محیط دانشگاه ایجاد نموده بود و این عمل با استقبال دانشجویان و اساتید دانشگاه مواجه گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373