مراکز علمی کاربردی در اجرای منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی پیشگام بوده اند.

دکتر ناصر شیرکوند رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی ورامین در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ورامین اظهار کرد: مراکز علمی کاربردی از جمله دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، تمام تلاش خود را جهت اجرای منویات رهبری نظام حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در ابتدای سال جاری در خصوص “اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال” به کار می گیرد.
وی افزود: بیشتر دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین شاغل هایی در ادارات، مدارس و کارخانه ها هستند و تجربه چندین ساله نشانگر این بوده که این دانشجویان، مهارتهای تخصصی لازم جهت انجام وظایف شغلی را مرحله به مرحله در کلاسهای درسی فرا گرفته و از مابقی کارکنان محل کارشان موفق تر بوده اند.
دکتر شیرکوند ادامه داد: اکنون صاحبان مشاغل به دنبال جذب و بکارگیری دانشجویان تحصیل کرده و آماده به کار هستند که مهارتهای لازم جهت انجام امور محوله شغلی را گذرانده اند و مراکز علمی کاربردی همواره کوشیده تا این امر را محقق سازد و دانشجویان با توانایی های کافی وارد محیط کسب و کار شوند.
وی تاکید کرد: تجربه جامعه علمی کشور نشان داده که باید همگی خط رهبری نظام اسلامی را پیروی کنیم و برای پیشبرد اهداف علمی و پژوهشی کشور باید به فرمان ولی امر مسلمان گوش فرا دهیم.
دکتر شیرکوند تصریح کرد: هر کجا که فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی، سهوا مورد غفلت واقع شده، خسارات بسیاری را متحمل شده و حتی در سالهای اخیر شاهد گله مندی ایشان در خصوص کندشدن روند پیشرفت علمی و پژوهشی کشور بوده ایم.
وی گفت: البته پیشرفتهای علمی قبل و بعد از انقلاب اسلامی قابل قیاس نبوده و ایشان در سخنرانی اخیر خود در حرم رضوی،  رشد 25 برابری دانشجویان و همچنین رشد 16 برابری مقالات علمی را مایه مباهات نظام مقدس اسلامی عنوان کرده اند اما با این حال ما با پیروی از فرامین ایشان و با بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد خود را موظف به سخت کوشی بیشتر در جهت احقاق انتظارات رهبرفرزانه انقلاب می دانیم.
دکتر شیرکوند افزود: دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین رکورد بیشترین جذب دانشجوی کشور را در سال گذشته کسب کرده و خرسندیم که همین موضوع، انتظارات دانشجویان و انگیزه معاونان و مدیران مجموعه را جهت ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی بالا برده است.
وی ابراز امیدواری کرد و در ادامه گفت: دانشجویان با بهره مندی از تجارب اساتید گرامی می توانند با آمادگی کامل وارد محیط کسب و کار شده و در نهایت چرخه اشتغال و تولید کشور روز به روز بهبود بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373