مسابقه ملی وبلاگ خرداد برگزار می شود

رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین از برگزاری مسابقه بزرگ وبلاگ خرداد  خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دائمی قیام 15 خرداد ورامین دکتر مهدی کردبچه رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین با تاکید بر اهمیت حماسه ۱۵ خرداد گفت:قیام ۱۵ خرداد سند زنده آزادگی،دینداری و ولایتمداری مردم ورامین است و امروز ورامینی ها در تمام جهان با ۱۵ خرداد شناخته می شوند.

وی افزود: جامعه،جوانان و حتی مسئولین کشور ما امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند شناخت عوامل و اهداف قیام ۱۵ خرداد هستند و نقش و جایگاه ورامین در این امر مهم باید به درستی و به همان بزرگی که رخ داد تبیین گردد.

عضو دبیرخانه دائمی قیام ۱۵ خرداد ورامین سپس با اشاره به گسترش روز افزون فضای مجازی و الکترونیکی تصریح کرد:اگر بخواهیم فرهنگ ۱۵ خرداد را به دنیای امروز عرضه نماییم باید در عرصه سایبرنتیک و فضای اینترنتی حضوری فعال داشته باشیم.

کردبچه در این راستا ادامه داد:دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین همچون سنوات گذشته اقدام به برگزاری مسابقه ملی وبلاگ خرداد با مو ضوع ۱۵ خرداد ورامین نموده است.

این مسئول عنوان نمود:علاقمندان از سراسر کشور می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.com ارسال نمایند و برای شرکت در این مسابقه ارسال آدرس اینترنتی،نام و نام خانوادگی شرکت کننده و شماره تماس به آدرس پست الکترونیک فوق ضروری است.

وی فرصت ارسال آثار را پانزدهم الی بیست و ششم اردیبهشت ماه اعلام نموده و افزود:بخش فناوری اطلاعات دانشگاه در جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن مسابقه و افزایش بار علمی وبلاگها اقدام به برگزاری کلاسهای مهارتی وبلاگ نویسی به صورت رایگان در نیمه اول اردیبهشت ماه نموده است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی مرکز ورامین از علاقمندان خواست برای شرکت در این کلاسها آمادگی خود را از طریق ارسال ایمیل به آدرس پست الکترونیک dabirkhane@15khordad-varamin.com اعلام نمایند.

وی در پایان با اشاره به اینکه سه داور محتوایی و سه داور فنی از مدرسان دانشگاه سطح کیفی و محتوایی آثار دریافتی را مورد ارزیابی قرار می دهند از اهدای هدایای نفیس به سه نفر برتر مسابقات مذکور خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373