نخستین همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری برگزار شد

دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران اولین همایش علمی کارآفرینی در صنعت گردشگری را برگزار نمود.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران این همایش با حضور دکتر حاجی خانی ، رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، دکتر سلطانی فر ، سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر در سالن همایشهای پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار شد.
 

 
در ابتدای همایش ، دکتر حسینی مسئول پژوهش دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان تهران اقدام به ارائه گزارشی از اهداف پژوهشی و حمایتهای واحد استان از مراکز فعال و علاقه مند در حوزه کارآفرینی نمود و مراکز را به مشارکت و همکاری در فعالیتهای پژوهشی و برگزاری ماهانه همایشهای این چنینی دعوت نمود.
 

 

در ادامه ، دکتر سلطانی فر ، سرپرست موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر با ترسیم جایگاه ایران در جذب گردشگران خارجی اظهار داشت: همانگونه که اعتماد به بخش خصوصی در اداره مراکز دانشگاهی یک تجربه موفق پیش روی دولت و نظام آموزشی قرار داد و موجب گردید هزینه مالی دولت در بخش آموزش عالی کاهش پیدا کند و دسترسی تحصیل را برای همه علاقه مندان فراهم نمود و دغدغه کنکور را از بین برد بایستی در حوزه گردشگری نیز این اعتماد حاصل گردد تا با پیشرفت سریع و روز افزون در این صنعت مواجه شویم.
 

در این همایش 2 کارگاه آموزشی در صبح با موضوعات گردشگری و نقش آن در کارآفرینی پایدار و معرفی مدل های کسب و کار  ارزان و خلاقانه در صنعت گردشگری و نقش گردشگری در حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط محمد رضا بستانی و اشکان بروج برگزار شد.
 در بعد از ظهر نیز 2 کارگاه آموزشی دیگر با موضوعات توسعه گردشگری و اقتصاد پایدار و بررسی آثار غیر مستقیم گردشگری بر اشتغال ملی و منطقه ای توسط اساتیدی همچون گریگور قضاریان و دکتر مهدی اشراقی برگزار گردید .

 

 شایان ذکر است محتوای مطالب ارائه شده در قالب لوح فشرده در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. . پس از اتمام کارگاه ، پنل پرسش و پاسخ برگزار شد وهمایش با ارائه گواهینامه حضور به شرکت کنندگان خاتمه یافت .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373