پاسخگوئی به دغدغه های مقام معظم رهبری وظیفه دانشگاه جامع علمی کاربردی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد اخباری با بیان مطلب فوق با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری از برنامه ریزی دقیق برای پاسخگوئی به منویات به حق مقام معظم رهبری سخن گفته و آن را رسالت دانشگاه جامع علمی کاربردی دانست.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به خروجی محور بودن این دانشگاه افزود: این دانشگاه به عنوان دانشگاه نسل سوم و مهارت آفرین با طرح رتبه بندی مراکز و ایجاد شوراهای آموزشی در راستای افزایش کیفی دانشگاه قدم برداشته و به دنبال افزایش مهارت دانش آموختگان است.

وی که در جمع روسای واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی سخن می گفت با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: بیانات معظم له درخصوص دانشگاه های تقاضامحور و کارآفرین، حجت را بر همه ما تمام کرده و وظیفه و رسالت سنگینی را بر دوش دست اندرکاران گذاشتند.
دکتر اخباری به ارتباط دانشگاه جامع علمی کاربردی با صنعت اشاره نموده و خاطرنشان کرد: مراکز این دانشگاه با همکاری صنعت و در درون صنعت و در جوار کارخانجات مادر شکل گرفته که نویدبخش آینده خوب آن است. ​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373