چهارمین موکب دانشگاه جامع علمی کاربردی در مرز خسروی راه اندازی شد/ ارائه تسهیلات ویژه به دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برای زیارت اولی های عتبات عالیات

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، دکتر سید احمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از راه اندازی چهارمین موکب این دانشگاه در مرز خسروی خبر داد.
دکتر سیداحمدرضا پیش بین گفت: امسال 4 هزار دانشجوی این دانشگاه به کربلای معلی اعزام خواهند شد و در آنجا دانشجویان واحدهای استانی خدمات رفاهی ارائه خواهند داد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی در این خصوص گفت: این دانشگاه در 4 نقطه مرزی کشور موکب دارد و نزدیک به 4 هزار دانشجوی خود را در سراسر کشور از 10 روز قبل از اربعین به عتبات اعزام خواهد کرد.
دکتر سید احمدرضا پیش بین با اشاره به مشارکت دانشگاه جامع علمی کاربردی در اعزام دانشجویان به عتبات بیان کرد: این دانشگاه با استقرار 3 موکب در مرزهای چزابه، مهران و سیستان و بلوچستان فعالیت خدماتی و فرهنگی دارد به طوری که در موکب مرز چزابه به دانشجویان دختر خدمات رفاهی داده می شود و در مرز مهران نیز زائران عتبات از خدمات موکب دانشگاه بهره مند خواهند شد و در نهایت در مرز سیستان و بلوچستان نیز دانشگاه جامع علمی کاربردی از زائران کشورهای پاکستان و افغانستان استقبال می کند.
وی افزود: به دانشجویانی که در واحدهای استانی به عتبات اعزام می شوند مرخصی تحصیلی می دهیم و همچنین امتحانات آنها لغو شده و در تاریخ دیگری برگزار خواهد شد. این در حالی است که امسال واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای اعزام دانشجویان زیارت اولی تسهیلات رفت و برگشت به عتبات را در نظر گرفته اند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: در مراکز آموزشی این دانشگاه در هر استان یک اتوبوس برای انتقال دانشجویان وجود دارد که در مجموع بیش از30 دستگاه اتوبوس، دانشجویان را از مرزهای مختلف کشور به کربلا منتقل می کنند.
وی در پایان یادآور شد: زمان اعزام دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی به عتبات عالیات، 10 روز قبل از روز اربعین انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373