کسب رتبه اول مسابقات بین المللی قرائت قرآن دانشجویان توسط قاری ایرانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نتایج پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از سوی هیئت داوران اعلام شد که براساس آن نماینده‌های کشورمان در رشته‌های قرائت و حفظ کل موفق به دریافت رتبه شدند.

در این دوره از مسابقات و در رشته قرائت وحید خزائی از جمهوری اسلامی ایران دانشجوی مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 55 موفق به کسب رتبه برتر شد. نماینده کشور مصر رتبه دوم را به دست آورد و نماینده کشور عراق نیز حائز رتبه سوم شد.
وحید خزایی دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی، رتبه نخست پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان در سال 1370 به دنیا آمد و کلاس پنجم بود که به طور حرفه‌ای قرائت قرآن کریم را آغار کرد و حالا قرائت قرآن را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند و حضور مدام در جلسات قرآنی نزد اساتید و قاریان قرآن کشورمان دارد.
وی در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان که امسال اصفهان برگزار شد نیز رتبه نخست رشته قرائت را از آن خود کرد و پس از پشت سر گذاشتن آزمونی که به منظور انتخاب یک قاری از میان برگزیدگان دو دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان بود به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373