گزارش مراسم 16 آذر دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

بمناسبت روز دانشجو ، یاد وخاطره شهدای دانشجو 16 آذر گرامی داشته شد .

این مراسم با تلاوت قرآن کریم توسط برادرهاشمی شروع و سپس آقای احمدی معاونت فرهنگی-دانشجویی دانشگاه  ضمن خیرمقدم و گرامیداشت یادشهدای 16آذر ، شهیدان شریعت رضوی، مصطفی بزرگ نیا و احمد قندچی ،بیانیه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین را به مناسبت روز دانشجو قرائت نمودند .

IMG_3511

در ادامه این مراسم حاج حسین خلیلی آزاده 8سال دفاع مقدس ، با اشاره به واقعه 16 آذر سال 1332 خاطراتی از دوران دانشجویی و دفاع مقدس بیان نمودند و 16 آذر را سرآغاز جنبش های دانشجویی در ایران دانستند که دانشجویان با حرکت و قیام علیه مستکبرین به همه ی ما و همه ی دانشجویان پیام دادند که مسئولیت پذیر و وظیفه شناس باشید و به وظیفه و تکلیف خود عمل نمائید . دانشجویان همراه با ملت مبارزه کردند تا یک نظام خدایی و عقلانی به جای رژیم وابسته به آمریکا به سرکاربیاید و اکنون که این نظام اسلامی مستقرشده و به عنوان یک نعمت الهی در اختیارمان قرارگرفته ، باید این نعمت را حفظ کنیم .

Untitled

در 8سال دفاع مقدس هم دانشجویان خوش درخشیدند . دانشجویانی که راه مبارزه برعلیه ظلم وستم و استکبار را شروع کردند و تا به حال هم ادامه داشته ، نخبه بودند که با علم و آگاهی ، قدم به راه مبارزه میگذاشتند و با علم ، آگاهی و معرفت شهادت را انتخاب مینمودند .

IMG_3505

این فرهیخته فرهنگی ضمن تشریح سیره زندگی دانشجوی دانشگاه تهران، شهید جمشید شیخ علی در دوران دفاع مقدس، بیان داشتند : بنده بهمراه همکاران و همرزمانم از عصر خودم دفاع منطقی ، عقلانی و شرعی داریم . شما دانشجویان نسل حاضر هم باید اعمال و رفتارتان، و درس و تحصیلاتتان به گونه ای باشد که در پیشگاه تاریخ و آیندگان بتوانید از عصرخود، دفاع کنید تا شرمنده نعمتهای خداوند نشوید .

تاریخ دانشجویی نکته های زیادی دارد . هم برای درس گرفتن،هم برای عبرت گرفتن، هم برای به کاربردن آن نکته ها در زندگی، در محیط دانشگاه و خانه و هم برای تربیت نسل های آینده . لذا فرصتها را قدر بدانید . فرصتها مانند ابر در حال گذرهستند و خوشا به حال آنان که از این فرصتها استفاده میکنند.

در پایان این مراسم نیز ضمن تقدیم هدایای فرهنگی به دانشجویان ، از حاضرین پذیرایی به عمل آمد .

معاونت فرهنگی-دانشجویی

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیوندهای مهم

تماس با ما

آدرس مرکز شماره 1 (خواهران) :

ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب آتش نشانی-ساختمان شهید مهتدی-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره های تماس :36220146 – 36229945    – کدپستی 3371739974

آدرس مرکز شماره 2 (برادران) :

ورامین-بلوار رسالت-مجتمع عفاف-مرکز علمی کاربردی شهرداری ورامین

شماره تماس:36220091

 

آدرس مرکز نقشه

تمام حقوق برای دانشگاه علمی کاربردی ورامین محفوظ میباشد


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pesarek2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373