بایگانی دسته بندی ها : اخبار کلاس ها

ثبت نام کارگاه آموزش ساخت سازه های ماکارونی ویژه دانشجویان گرامی

قابل توجه دانشجویان گرامی؛ دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در نظر دارد کارگاه آموزش ساخت سازه های ماکارونی را برگزار نماید. از علاقمندان دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام به آقای هداوند در ساختمان عفاف مراجعه نمایند.   بیشتر بخوانید »

آخرین مهلت پیگیری ثبت نمرات کارورزی ترم تابستان 1398

به اطلاع دانشجویان گرامی که در ترم تابستان 1398 واحد درسی کارورزی 1 و یا کارورزی 2 را اخذ نموده اند می رساند؛ چنانچه تاکنون نمره درس مورد نظر در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir درج نشده می بایست نهایت تا مورخ 98/07/18 به واحد امتحانات دانشگاه مراجعه نمائید. بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم آغاز کلاس های درسی نیمسال اول تحصیلی 99-98

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛ کلاس های درسی نیمسال اول تحصیلی 99-98  از مورخ 98/07/06 برگزار خواهد شد. دانشجویان محترم جهت دریافت برنامه هفتگی خود می توانند به مسئولان خدمات آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. -آقای حسین لکزایی مسئول خدمات آموزش ساختمان شهید مهتدی  شماره تماس 36229945 داخلی 109 -آقای هادی جعفری مسئول خدمات آموزش ساختمان عفاف  شماره تماس ... بیشتر بخوانید »

زمان برگزاری کلاس جبرانی درس کارآفرینی استاد کمیزی ( خواهران )

به اطلاع کلیه دانشجویانی که در ترم جاری واحد درسی کارآفرینی را با استاد سرکارخانم کمیزی اخذ نموده اند می رساند؛ کلاس جبرانی این درس، روز یکشنبه مورخ 20 مرداد از ساعت9صبح در ساختمان شهید مهتدی دانشگاه برگزار می شود.   بیشتر بخوانید »

اطلاعیه آزمون پایان ترم درس تربیت بدنی و ورزش دانشجویان برادر

به اطلاع کلیه دانشجویان برادر که در ترم جاری واحد درسی تربیت بدنی و ورزش را اخذ نموده اند می رساند ؛ جهت آزمون می بایست با لباس و کفش ورزشی مناسب در مورخ دوم و هفتم خرداد ماه از ساعت 15 الی 17 به سالن ورزشی 13 آبان ورامین(واقع در میدان رازی، بعد از پل امام رضا(ع)، ابتدای بلوار امام رضا، ... بیشتر بخوانید »