بایگانی دسته بندی ها : اخبار کلاس ها

اطلاعیه درس تربیت بدنی و ورزش 1 ( برادران )

به اطلاع دانشجویان محترم می رساند کلاس تئوری درس تربیت بدنی استاد دلیری جمعه 97/9/23ساعت 11 در ساختمان عفاف و همچنین کلاس درس ورزش 1 نیز در روز دوشنبه 97/9/26از ساعت 15 در ساختمان شهید مهتدی برگزار خواهد شد. شایان ذکر است حضور کلیه دانشجویان( برادران)  که در ترم جاری واحدهای درسی تربیت بدنی و ورزش 1 را اخذ نموده ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه تعطیلی کلاس های درسی روز جمعه 25 آبان 97

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛ طبق تقویم رسمی کشور جمعه ۲۵ آبان همزمان با سالروز شهادت امام عسگری علیه السلام تعطیل رسمی بوده و کلاس های آموزشی دانشگاه نیز برگزار نخواهد شد ضمنا زمان برگزاری کلاس های جبرانی توسط اساتید محترم، متعاقبا اعلام خواهد شد Sapp.ir/varaminuast بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم برنامه هفتگی کلاس های درسی ( نیمسال تحصیلی اول 98-97 )

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛  جهت اطلاع از برنامه هفتگی کلاس های درسی می توانید همه روزه به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمائید. همچنین برنامه هفتگی کلیه رشته های تحصیلی، به مرور زمان در وب سایت و کانال اطلاع رسانی دانشگاه قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است، عدم رعایت سقف غیبت در کلاس ها، باعث حذف واحد درسی ... بیشتر بخوانید »

جدول برنامه درس تربیت بدنی و ورزش 1 در نیمسال جاری (برادران)

به اطلاع کلیه دانشجویان (برادران) که در ترم جاری واحد درس تربیت بدنی و ورزش 1 را با استاد نبی زاده اخذ نموده اند می رساند، طبق برنامه ذیل باید در سالن ورزشی 13 آبان ورامین( واقع در بلوار امام رضا علیه السلام) حضور داشته باشید. *حتما به ((کد گروه)) مندرج در برنامه هفتگی خود توجه داشته باشید.   **یکشنبه ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه کلاس تربیت بدنی(ورزش) کلیه دانشجویان خواهر

به اطلاع کلیه دانشجویان خواهر دانشگاه که در ترم جاری، واحد درسی تربیت بدنی(ورزش) را اخذ نموده اند می رساند؛ جهت حضور در کلاس این درس می بایست در روز شنبه هفته آینده 2 دی 1396 (ساعت 8 الی 10 صبح) در سالن ورزشی 13 آبان واقع در ورامین، میدان رازی، بلوار امام رضا(ع)، جنب تالار هامون حاضر یابند.   بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم محل برگزاری کلاس های درسی

✔️به اطلاع میرساند محل برگزاری کلاس های درسی (برادران ) از روز شنبه تا دوشنبه در ساختمان شهید مهتدی و از سه شنبه تا جمعه در ساختمان عفاف برگزار می شود. ✔️همچنین محل برگزاری کلاس های درسی (خواهران ) از روز شنبه تا دوشنبه در ساختمان عفاف و از سه شنبه تا جمعه در ساختمان شهید مهتدی برگزار می شود. بیشتر بخوانید »

برنامه هفتگی مهندسی معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده در سامانه هم آوا قابل مشاهده است

به اطلاع دانشجویان مهندسی معماری-طراحی و نوسازی بافت های فرسوده می رساند برنامه هفتگی این رشته تحصیلی در سامانه هم آوا قابل مشاهده است. با ورود به سامانه هم آوا و پرداخت 15 درصد آنلاین شهریه می توانید برنامه هفتگی را مشاهده نمائید. شایان ذکر است کلاسهای فردا پنج شنبه 27 مهر 96 از ساعت 8 صبح در ساختمان عفاف برگزار ... بیشتر بخوانید »