بایگانی دسته بندی ها : نشریات

نشریه (( کتاب زندگی )) کانون قرآن و عترت دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین / مهر ماه 1398

  *حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلّم : راست ترین گفتار و رساترین پندها و نیکوترین قصه ها کتاب خداست .امالی صدوق /394 *یکی از کانون های فعال دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، کانون قرآن و عترت است که با هدف نشر فرهنگ قرآنی در بین دانشگاهیان (( برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری محافل قرآنی، اجرای ... بیشتر بخوانید »

نشریه انجمن علمی دانشجویی گروه حسابداری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

یکی از اهداف مهم انجمن های علمی دانشجویی، آگاهی بخشی به دانشجویان محترم هر رشته تحصیلی در خصوص تعریف رشته، فرصت های شغلی رشته مربوطه و… می باشد. اعضای گرامی دانشجویان عضو انجمن علمی دانشجویی گروه حسابداری دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، اولین شماره نشریه خود را با موضوع معرفی رشته حسابداری منتشر نموده اند که فایل صفحات آن را می توانید ... بیشتر بخوانید »

آغاز هفته استاد و معلم گرامی باد / نگاهی به شخصیت علمی و فرهنگی شهید مطهری

علامه شهید آیت اللّه مرتضی مطهری یکی از شخصیتهای برجسته و کم نظیر در تاریخ اسلام و یکی از دانشمندان اسلام شناس و محققان توانا به شمار می رود که با تلاش و مجاهدت فراوان توانست در تمامی رشته های معارف اسلامی، صاحبنظری ژرف اندیش و محققی دقیق و در پاره ای حوزه ها همچون فلسفه، فقه و اصول در ... بیشتر بخوانید »

ویژه نامه در سایه کریمه (میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها) / آغاز دهه کرامت بر دانشگاهیان معزّز، گرامی باد

آغاز ماه ذیقعده برای حضرت کاظم و حضرت رضا علیهم السلام و دودمان نبوت، پیام آور شادی و پایان یک انتظار طولانی است. زیرا حضرت نجمه سلام الله علیها فرزندی جز حضرت رضا علیه السلام نداشت. مدتها پس از ایشان صاحب فرزندی نشد حضرت رضا علیه السلام در سال 148 ه ق و حضرت معصومه سلام الله علیها در سال ... بیشتر بخوانید »

نشریه ثارالله شماره 22 / علت نامگذاری 21 تیر ماه، به عنوان روز حجاب و عفاف / هفته عفاف و حجاب بر دانشجویان معزّز، گرامی باد

وقتی رضاخان به قدرت رسید، درصدد فریب مردم برآمد. او با پای پیاده همراه دسته جات عزاداری حرکت می کرد و در مجالس عزاداری و تکیه ها حاضر می شد و خود را مقیّد به اصول مذهب نشان می داد. اما بعد از پا گرفتن قدرتش، همه تلاش خود را در راه زیر پا نهادن رسوم مذهبی به کار بست. ... بیشتر بخوانید »

نشریه ثارالله شماره 15 / چگونگی ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها/ روز زن بر تمام زنان عفیفه ایران زمین مبارکباد

تولد حضرت فاطمه سلام الله علیها فاطمه زهرا (علیها السلام) در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد. از القاب حضرت فاطمه (س) می توان به زهرا، صديقه، طاهره، راضيه، مرضيه، مباركه، بتول‌ و… اشاره کرد. حضرت فاطمه زهرا (س) حضرت فاطمه (س)، دختر حضرت محمد (ص) و خديجه دختر خويلد است که ... بیشتر بخوانید »

نشریه ثارالله شماره 14/ همه چیز در مورد حضرت زهرا(س) / ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها تسلیت باد

ایام فاطمیه زمان مناسبی است برای اینکه اطلاعات جامعی را درباره چگونگی شهادت فاطمه (س) بدست آوردید.  رویداد‌های تلخ، شرایط سخت بیماری و دوری از پدر بیش از پیش شرایط جسمى و وضعیت روحى حضرت زهرا(س) را دشوارتر می‌کرد، اما حضرت فاطمه (س) با اینکه روز به روز پیکرش آب مى‌‌شد، هیچ شِکوه‌ای از بیماری نداشت. در هنگام یورش حاکمان غاصب به خانه‌اش، حضرت زهرا ... بیشتر بخوانید »

ویژه نامه 9 و 10 دی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

بصیرت، یکی از خصوصیت های مهم و انقلابی مردم ایران اسلامی در طی چند دهه اخیر بوده و این بصیرت، حاصل پیروی از ولایت مطلقه فقیه در تمام دوران ها بوده است. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، همزمان با ایام الله 9 و 10 دی ویژه نامه ای را منتشر کرده است.   صفحات این ویژه نامه ... بیشتر بخوانید »