بایگانی دسته بندی ها : اخبار و گزارشها

مسابقه بصیرت / مرحله 5

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( بصیرت . مرحله 5  )) و پاسخ سوال را تا 15 دی ماه به شماره 500054249 پیامک نمایند. – شهدای 10 دی ماه ... بیشتر بخوانید »

حضور اساتید، دانشجویان و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در گردهمایی 9 دی

سردار حسن حسن زاده پیش از ظهر یکشنبه در تجمع بزرگ مردم ورامین به مناسبت گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلی صاحب الزمان(عج) و با حضور اساتید، دانشجویان و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و همچنین آحاد مردم شهیدپرور و ولایتمدار طی سخنانی با اشاره به برخی اظهار نظرها مبنی بر آشتی ملی گفت: نمی توان پیامدهای فتنه دردناک ۸۸ ... بیشتر بخوانید »

مسابقه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت / مرحله 4

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( 9دی ، مرحله 4  )) و پاسخ سوال را به شماره 500054249 پیامک نمایند.   -به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی در ... بیشتر بخوانید »

مسابقه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت / مرحله 3

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( 9دی ، مرحله 3  )) و پاسخ سوال را به شماره 500054249 پیامک نمایند.   1-به فرموده ... بیشتر بخوانید »

مسابقه 5 مرحله ای روز بصیرت و میثاق امت با ولایت / مرحله 1 و 2

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( 9دی)) و پاسخ سوالات را از چپ به راست به شماره 500054249 پیامک نمایند. 1-حماسه آفرینان ... بیشتر بخوانید »

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد

همزمان با ایام الله 9 دی و با حضور جمعی از دانشجویان و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و همچنین داود طاهری نیک به عنوان مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، کرسی آزاد اندیشی با موضوع ” شبکه های اجتماعی تهدید یا فرصت ” در ساختمان عفاف این دانشگاه برگزار ... بیشتر بخوانید »

برگزاری کرسی آزاداندیشی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین / شبکه های اجتماعی فرصت یا تهدید! ( ویژه برادران )

همزمان با ایام الله 9 و 10 دی ، کرسی آزاداندیشی با حضور اساتید مجرب نهادمقام معظم رهبری در دانشگاه، در ساختمان عفاف برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، در کرسی آزاداندیشی روز چهارشنبه 5 دی از ساعت 10 الی 11:30 ، در خصوص ” شبکه های اجتماعی؛ فرصت یا تهدید ” گفتگو و ... بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام ازدواج دانشجویی (اساتید و دانشجویان گرامی)

به اطلاع دانشجویان و اساتید گرامی که تاریخ عقد آنها 96/1/1 لغایت 97/9/1 است می رساند؛ جهت حضور در مراسم ازدواج دانشجویی که همه ساله در ایام اسفند ماه لغایت فروردین ماه ( تاریخ سفر به انتخاب خود دانشجو) در مشهد مقدس برگزار می شود می بایست به سامانه http://ezdevaj.org مراجعه نموده و پس مطالعه مقررات ثبت نام ، نسبت به ... بیشتر بخوانید »