بایگانی دسته بندی ها : اخبار و گزارشها

مرحله سوم مسابقه احکام شرعی ویژه اساتید و دانشجویان+فایل منبع مسابقه

علاقمندان می توانند ضمن مطالعه منبع مسابقه ، نام و نام خانوادگی ،عبارت ((مسابقه احکام)) ، عبارت (( دانشجو/ مدرس)) و همچنین گزینه های پاسخ 20 سوال را از راست به چپ تا تاریخ 15/12/96 به شماره 10000100004411 پیامک نمایند.  مثال: محمد محمدی/ مسابقه احکام/  دانشجو /   الف ب ج د الف ب ج د الف ب ج د الف ... بیشتر بخوانید »

اسامی برگزیدگان مسابقه والفجر و مسابقه نورالهدی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و تشکر از شرکت کنندگان مسابقه والفجر و مسابقه نورالهدی، اسامی برگزیدگان این مسابقات اعلام می گردد. هدایای فرهنگی برگزیدگان در ایام ولادت با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها تقدیم خواهد شد.   برگزیدگان مسابقه نورالهدی: 1-استاد فاطمه فارسی 2-دانشجو علی قویطن 3-نگین قرایی 4-نسرین عرب سرخی 5-استاد علی عبدی   برگزیدگان مسابقه والفجر: ... بیشتر بخوانید »

حضور سرپرست، مسئولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه در راهپیمایی 22 بهمن ورامین

مهندس حمیدرضاخانی سرپرست، مسئولان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دیار 15 خرداد حضور پیدا کنند. مجموعه علمی کاربردی شهرداری ورامین در راهپیمایی ورامین، مشارکت هایی از جمله مجری گری راهپیمایی توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی و برپایی ایستگاه صلواتی توسط دانشجویان امداد و نجات را داشته است. بیشتر بخوانید »

بیانیه کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر/ شهرستان ورامین بهمن 1396

بسم الله الرحمن الرحیم سلام و درود بر انبیاء و اولیاء خصوصا عصمت الله الکبری حضرت فاطمه الزهرا و فرزند برومندش و معمار کبیر انقلاب، امام خمینی(ره) و خلف صالحش مقام معظم رهبری مدظله العالی هزاران درود بر فجر آفرینان انقلاب اسلامی و قهرمانان گلگون کفن نهضت اسلامی انقلاب اسلامی و نهضت امام خمینی(ره) که مبتنی بر تعالیم نبوی و ... بیشتر بخوانید »

مراسم گرامیداشت دهه فجر در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد+تصاویر

همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر، مراسم گرامیداشتی با سخنرانی سرکارخانم خدام همسر شهید والامقام مسعود میرزایی از شهدای 10 دی دیار 15 خرداد و با حضور حمیدرضاخانی سرپرست، سید احمد احمدی معاون فرهنگی و همچنین جمعی از دانشجویان نخبه فرهنگی و کارمندان  دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد. در این مراسم معنوی که در نمازخانه دانشگاه با ... بیشتر بخوانید »

مسابقه حفظ سوره والفجر/ ویژه اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

*کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی* *شهرستان ورامین    بهمن 1396* به 5 برگزیده، هدایای فرهنگی تقدیم خواهد شد مهلت ارسال پاسخ 22 بهمن 1396 اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند نام ونام خانوادگی، عبارت((مسابقه والفجر)) و همچنین پاسخ سوالات را در قالب یک عدد 15 رقمی از چپ به راست به شماره 10000100004411 ارسال نمایند. ... بیشتر بخوانید »

دیدار دانشجویان دختر نمونه دانشگاه با آیت الله محمودی امام جمعه ورامین+تصاویر

جمعی از دانشجویان دختر نمونه دیار 15 خرداد در چهارمین روز دهه مبارک فجر با آیت الله سید مرتضی محمودی امام جمعه و نماینده ولی فقیه در ورامین دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که حمیدرضا خانی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و رضایی جانشین فرمانده بسیج ادارات نیز حضور داشتند، ابتدا سید احمد احمدی دبیر کمیته دانشجویی ... بیشتر بخوانید »

ویژه نامه (( مقایسه وضعیت علمی کشور در دوران پهلوی و پس از انقلاب اسلامی ))

امام خامنه ای مدظله العالی: یکی از کارهای بزرگ انقلاب اسلامی همین است که یک هویّتی برای ملّت تعریف کرد و بر آن پافشاری کرد؛ منافع ملّی را براساس آن استخراج کرد و استنباط کرد و ترسیم کرد و تصدیق کرد و دنبال کرد. ما در آن شکل قبلی به منافع ملّی هم واقعاً نمیرسیم؛ کمااینکه شما ملاحظه کنید کشور ... بیشتر بخوانید »