بایگانی دسته بندی ها : مسابقات و جشنواره ها

مسابقه دوشنبه های قرآنی دانشگاه 7

دانشگاهیان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین جهت شرکت در مسابقه دوشنبه های قرآنی دانشگاه که هر هفته برگزار می شود، می بایست نام ونام خانوادگی ، عبارت ((دوشنبه های قرآنی دانشگاه )) و همچنین پاسخ سوالات را تا مورخ 1 آبان 97 در قالب یک عدد 3 رقمی (چپ به راست) به شماره 500054249 پیامک نمایند. برگزیدگان مسابقه به صورت رایگان، به قم ... بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام دومین سوگواره پیاده روی اربعین با عنوان “رحمت واسعه”+ اهدای کمک هزینه سفر به عتبات ، مشهد مقدس و…

کلیه دانشجویان، اساتید، کارکنان و خانواده های آن ها می توانند در این سوگواره شرکت و آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. “رحمت واسعه” در دو بخش صوتی و تصویری و ادبی برگزار می شود. بخش ادبی شامل: داستان کوتاه، عکس نوشت، متن ادبی، شعر و بخش صوتی و تصویری شامل: عکس، پوستر و اینفوگرافی،پادکست و رادیو اینترنتی، موشن ... بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه پیامکی هفته دفاع مقدس

ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان مسابقه هفته دفاع مقدس ، اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام می شود. برگزیدگان معزّز به صورت رایگان به سفر قم و جمکران اعزام خواهند شد. -مریم سادات کشاورزی – کاردانی شبکه های کامپیوتری -نسرین عرب سرخی – مهندسی فناوری اطلاعات     معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین بیشتر بخوانید »

مسابقه دوشنبه های قرآنی دانشگاه 6

دانشگاهیان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین جهت شرکت در مسابقه دوشنبه های قرآنی دانشگاه که هر هفته برگزار می شود، می بایست نام ونام خانوادگی ، عبارت ((دوشنبه های قرآنی دانشگاه )) و همچنین پاسخ سوالات را تا مورخ 16مهر97 در قالب یک عدد 2 رقمی (چپ به راست) به شماره 500054249 پیامک نمایند. برگزیدگان مسابقه به صورت رایگان، ... بیشتر بخوانید »

مسابقه هفته دفاع مقدس

دانشگاهیان محترم می توانند نام ونام خانوادگی، عبارت ((مسابقه هفته دفاع مقدس)) و همچنین پاسخ سوالات را تا تاریخ7 مهر 97 در قالب یک عدد 3 رقمی  از چپ به راست به شماره 500054249  پیامک نمایند. برگزیدگان مسابقه به قم و جمکران اعزام می شوند.   1-امام خمینی(ره) می فرمایند:  …………….. ما موجب شد که تمامی سردمداران نظام های فاسد ... بیشتر بخوانید »

دومین مسابقه کتابخوانی فصل دانشگاه ” چادر، حجاب برتر “

هر چه می توانید به کیفیت فکری خودتان در زمینه دانش و معرفت بیفزاید.  مقام معظم رهبری مدظله العالی*   علاقمندان به حضور در دومین مسابقه کتابخوانی فصل دانشگاه با عنوان ” چادر، حجاب برتر “ می توانند جهت دریافت کتاب مسابقه و پرسشنامه، به واحد فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مراجعه نموده و پس از مطالعه کتاب، نام ... بیشتر بخوانید »

مسابقه دهه ولایت

** دهه ولایت و هفته دولت گرامی باد ** برگزیدگان این مسابقه به قم و جمکران اعزام می شوند. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی ، عبارت (( دهه ولایت )) و همچنین پاسخ سوالات را در قالب یک عدد 3رقمی از چپ به راست تا تاریخ 15شهریور97  به شماره 500054249  پیامک نمایند.  1-حضرت علی علیه السلام در خطبه 234 نهج ... بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه دوشنبه های قرآنی 5

-سارا تقوی دانشجوی کارشناسی حقوق -سکینه تکلدانی دانشجوی کارشناسی امورفرهنگی -پریان عبدالعظیم فرد دانشجوی کاردانی حسابداری   برگزیدگان در صورت تمایل با کاروان های سه شنبه ها، به سفر نیمروزی قم و جمکران اعزام می شوند. بیشتر بخوانید »

کسب رتبه ممتاز مسابقات حفظ 5 جزء قرآن کریم در بخش استانی جشنواره قرآن و عترت توسط دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

🌸🌸🌸 کسب رتبه ممتاز مسابقات حفظ 5 جزء قرآن کریم در بخش استانی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع، توسط دانشجوی گرامی سرکارخانم معصومه ذولفعلی را به این دانشجوی فرهیخته و همچنین دانشگاهیان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تبریک عرض می نمائیم. Sapp.ir/varaminuast بیشتر بخوانید »

مسابقه پیامکی دوشنبه های قرآنی / شماره 5

🌸🌸۱-بر اساس ایات اولیه سوره لقمان،چه عاقبتی در انتظار افرادی است که سخنان بیهوده را خریده و مردم را از روی نادانی و بی دانشی از راه خدا گمراه می کنند؟. الف-عذابی شدید ب-عذابی خوار کننده ج- عذابی بی سابقه د-عذابی طولانی 🌸🌸۲-قرآن در اواخر سوره لقمان از انسانها می خواهد فریب چه چیژهایی را نخورند؟ الف-افراد گمراهی که انسان ... بیشتر بخوانید »