بایگانی دسته بندی ها : مسابقات و جشنواره ها

مسابقه پیامکی دوشنبه های قرآنی / شماره 5

🌸🌸۱-بر اساس ایات اولیه سوره لقمان،چه عاقبتی در انتظار افرادی است که سخنان بیهوده را خریده و مردم را از روی نادانی و بی دانشی از راه خدا گمراه می کنند؟. الف-عذابی شدید ب-عذابی خوار کننده ج- عذابی بی سابقه د-عذابی طولانی 🌸🌸۲-قرآن در اواخر سوره لقمان از انسانها می خواهد فریب چه چیژهایی را نخورند؟ الف-افراد گمراهی که انسان ... بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه پیامکی ” دهه کرامت “

ضمن تشکر از شرکت کنندگان در مسابقه دهه کرامت، اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام می شود. 1-پریسا عبدالعظیم فرد دانشجو   2-اسمعیل آقایی دانشجو 3-  69…091537 دانشجویان گرامی به همراه یکی از اعضای خانواده به جمکران و قم اعزام می شوند. بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه پیامکی عفاف و حجاب

ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان مسابقه عفاف و حجاب، اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام می شود. 1-راحله محمد حسینی دانشجوی کارشناسی مدیریت امورفرهنگی 2-منصوره علی اعلاء دانشجوی کاردانی امورفرهنگی 3-زینب امینی دانشجوی کارشناسی امورفرهنگی جهت دریافت هدایای می توانید به واحد فرهنگی دانشگاه مراجعه نمائید. بیشتر بخوانید »

مسابقه هفته عفاف و حجاب

دانشجویان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین جهت شرکت در مسابقه هفته عفاف و حجاب می توانند نهایت تا 29 تیر 97،  نام و نام خانوادگی، عبارت ((هفته عفاف و حجاب)) و همچنین پاسخ سوالات را در قالب یک عدد4 رقمی از چپ به راست به شماره 10000100004411 ارسال نمایند. 1-کدام سوره قرآن معروف به سوره (( عفاف و پاکدامنی ... بیشتر بخوانید »

مسابقه صادق آل محمد علیهم السلام

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (صادق آل محمد (ع ) و همچنین پاسخ سوالات را تا روز پنج شنبه 21 تیرماه، در قالب یک عدد 5 رقمی ( از چپ به راست ) به شماره 10000100004411 ارسال نمایند.  مثال : محمد محمدی – صادق آل محمد(ع) – 12345 به برگزیدگان، هدایایی تقدیم ... بیشتر بخوانید »

نتیجه مسابقه هفته حقوق بشر آمریکایی

ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاهیان گرامی به جهت حضور پرشور در مسابقه هفته حقوق بشر آمریکایی، اسامی برگزیدگان این مسابقه حضورتان معرفی می گردد. 1-زینب امینی 2-منصوره علی اعلاء 3-راحله محمد حسینی از برگزیدگان در جشن میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیر خواهد شد. بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه دوشنبه های قرآنی دانشگاهیان ( مرحله سوم)

ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان گرامی جهت شرکت در مسابقه دوشنبه های قرآنی، اسامی برگزیدگان مرحله سوم حضورتان اعلام می گردد: 1-پریسا عبدالعظیم فرد 2-محبوبه اسلامیان هدایا در مراسم میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها تقدیم خواهد شد. بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مرحله نخست آزمون کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان گرامی دانشگاه که در مرحله کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی ثبت نام کرده اند ، می رساند؛ تاریخ آزمون 16 تیر ساعت10 صبح ( به مدت 24 ساعت ) در وب سایت جشنواره quran.uast.ac.ir می باشد. متسابقین گرامی با کد ملی خود، وارد سامانه شده و سوالات تستی را ... بیشتر بخوانید »

مسابقه هفته حقوق بشر آمریکایی / 6 الی 12 تیرماه

اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند نام ونام خانوادگی، عبارت (( حقوق بشر آمریکایی)) و همچنین پاسخ سوال را در قالب یک عدد 3 رقمی به شماره 10000100004411 پیامک نموده و یکی از برگزیدگان این مسابقه باشند. جوایز برگزیدگان، در جشن میلاد حضرت معصومه(س) اهداء خواهد شد.   1-این جمله از کیست؟ ای آمریکا از ... بیشتر بخوانید »

اسامی برگزیدگان طرح جزءخوانی قرآن کریم در ماه رمضان

ضمن تقدیرو تشکر از اساتید، دانشجویان و کارمندان محترم شرکت کننده در طرح جزءخوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان، اسامی برگزیدگان طرح اعلام می شود. اهدای هدایا در جشن میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها صورت خواهد پذیرفت. -الهه تاجیک -لیدا زمانی -صاحبه الیکایی -سکینه تکلدانی -زینب امینی -معصومه محمودآبادی -09124950165 -09395208295 بیشتر بخوانید »