بایگانی دسته بندی ها : اخبار واحد آموزش

اطلاعیه مهم امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی اول 97-96 / زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اعلام شد

به اطلاعیه کلیه دانشجویان گرامی میرساند امتحانات پایان ترم از 16 الی 30 دی ماه 1396 برگزار خواهد شد. *شایان ذکر است زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 8 صبح چهارشنبه 13 دی ماه 96 بوده و این کارت باید به مهر واحد مالی و امتحانات، ممهور شود.       بیشتر بخوانید »

اطلاعیه امتحانات/ کارت ورود به جلسه آزمون های پایان ترم

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند گزینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمونهای پایان ترم را می توانید از سامانه هم آوا  edu.uast.ac.ir  دریافت نمائید. شایان ذکر است پس از پرینت کارت مذکور، باید به واحد امور مالی و امتحانات در ساختمان شهید مهتدی مراجعه نموده و کارت را ممهور نمائید. بیشتر بخوانید »

اعلام نتایج مغایرت های ثبت نام و تکمیل ظرفیت 

🔹کلیه دانشجویان کاردانی و کارشناسی ورودی مهر 96 و همچنین تکمیل ظرفیت، برای بررسی مغایرت ها و تکمیل مراحل ثبت نام ، باید فردا و پسفردا ( پنج شنبه هفتم و جمعه هشتم دی96 ) به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. 🔸بدیهی است عواقب عدم مراجعه دانشجویان به عهده آنها بوده و دانشگاه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. بیشتر بخوانید »

جدول برنامه درس تربیت بدنی و ورزش 1 در نیمسال جاری (برادران)

به اطلاع کلیه دانشجویان (برادران) که در ترم جاری واحد درس تربیت بدنی و ورزش 1 را با استاد نبی زاده اخذ نموده اند می رساند، طبق برنامه ذیل باید در سالن ورزشی 13 آبان ورامین( واقع در بلوار امام رضا علیه السلام) حضور داشته باشید. *حتما به ((کد گروه)) مندرج در برنامه هفتگی خود توجه داشته باشید.   **یکشنبه ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم انتخاب واحد دانشجویان کاردانی و کارشناسی

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی مقاطع کاردانی و کارشناسی می رساند؛ با توجه به ایام پایانی نیمسال تحصیلی جاری، می بایست به سامانه هم آوا  Edu.uast.ac.ir  مراجعه نموده و واحدهای درسی خود را چک نمائید. در صورت وجود هر مشکل از جمله عدم ثبت واحدهای درسی، می بایست سریعتر به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمائید. *شایان ذکر است پس از چک ... بیشتر بخوانید »

فرم سربرگ امتحانات ویژه اساتید دانشگاه+فایل word

به اطلاع اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می رساند، با توجه به نزدیک بودن ایام امتحانات پایان ترم جاری، می بایست فایل فرم سربرگ امتحانات را در همین صفحه دریافت و پس از تایپ سوالات، آن را هر چه سریعتر به واحد امتحانات دانشگاه تحویل نمائید.   فایل سربرگ امتحانات بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم؛ دانشجویان پذیرفته شده کاردانی مرحله تکمیل ظرفیت

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کاردانی (مرحله تکمیل ظرفیت) میرساند؛  انتخاب واحدهای درسی در سامانه هم آوا صورت گرفته و دانشجویان گرامی می بایست نهایت طی 24 ساعت به سامانه هم آوا مراجعه نموده و با ورود به قسمت ((انتخاب واحد))  و سپس (( پرداخت صورتحساب )) نسبت به پرداخت آنلاین 15 درصد شهریه اقدام نمایند. شایان ذکر است واحدهای ... بیشتر بخوانید »

قابل توجه دانشجویان کارشناسی که دوره کاردانی خود را در دانشگاه علمی کاربردی گذرانده اند

کلیه دانشجویان ورودی مهر 96 که دوره کاردانی خود را در یکی از مراکز علمی کاربردی گذرانده اند، برای ورود به سامانه هم آوا می بایست در قسمت نام کاربری، قبل از کد ملی حرف ( a ) را اضافه کنند. کلمه عبور نیز همان شماره شناسنامه شما می باشد که در بدو ورود به سامانه می بایست با یک ... بیشتر بخوانید »

برنامه هفتگی مهندسی معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده در سامانه هم آوا قابل مشاهده است

به اطلاع دانشجویان مهندسی معماری-طراحی و نوسازی بافت های فرسوده می رساند برنامه هفتگی این رشته تحصیلی در سامانه هم آوا قابل مشاهده است. با ورود به سامانه هم آوا و پرداخت 15 درصد آنلاین شهریه می توانید برنامه هفتگی را مشاهده نمائید. شایان ذکر است کلاسهای فردا پنج شنبه 27 مهر 96 از ساعت 8 صبح در ساختمان عفاف برگزار ... بیشتر بخوانید »