بایگانی دسته بندی ها : اخبار پژوهشی

بی برنامگی در برنامه ریزی بهینه اوقات فراغت جوانان

اوقات فراغت دارای ابعاد مختلف فرهنگی، تربیتی و آموزشی است و می تواند در رشد و تعالی شخصیت و خلاقیت جوانان به ویژه دانش آموزانی که سازنده آینده کشور عزیزمان هستند تاثیر به مراتب بسزایی داشته باشد. در هر جامعه ای با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی و سیاسی حاکم بر آن اشکالی از گذران اوقات فراغت مشاهده می ... بیشتر بخوانید »

درخشش جشنواره ای مدرس فرهیخته دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

استاد عباس قندالی مدرس فرهیخته دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین موفق شد در هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد رتبه اول کشور را کسب نماید . عرض تبریک به دانشگاهیان گرامی 🌸🌸🌸 🇮🇷 Sapp.ir/varaminuast بیشتر بخوانید »

اولین رویداد کارآفرینی استارت آپی شهرستان ورامين برگزار خواهد شد

📣📣📣توجه توجه 📣📣📣 📌قابل توجه جوانان نوآور، ایده پرداز و خلاق شهرستان ورامین 🔶 آغازی بر یک رویدادی بزرگ 🔶 ☘ فصلی نو در ایجاد کسب و کارهای ارزش آفرین در ورامین و حومه #فراخوان_برگزاری_اولین_رویداد_استارت_آپی_کارآفرینی_در_ورامین 🌷تلاش، تیم سازی و کارآفرینی🌷 ویژگی های رویداد: ✔️ کارگاه آموزشی، تجربی سه روزه کارآفرینی ✔️ آموزش تجربه محور در راستای ایجاد یک کسب و ... بیشتر بخوانید »

فراخوان پایش کارآفرینان دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت تدوین کتاب

به اطلاع کلیه دانشجویان کارآفرین دارای کسب و کار فعال می رساند؛ جهت درج سوابق و موفقیت ها در نخستین کتاب کارآفرینان دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانید تا 20 آذر ماه با بهمراه داشتن مستندات کامل ( تصاویر و مکتوبات ) به آقای هداوند در واحد پژوهش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین (ساختمان عفاف) مراجعه نمائید.     بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم درس کارورزی 2

دانشجویانی که در ترم جاری درس کارورزی ۲ را اخذ نموده اند هر چه سریعتر به سایت karamouz.irost.org مراجعه و ثبت نام نمایند . لازم به ذکر است دانشجویان هر چه سریعتر برای تعیین محل کارآموزی خود به واحد پژوهش آقای هداوند مراجعه نمایید . مرکز با توجه به دستورالعمل ابلاغی از دانشگاه جامع علمی کاربردی هیچگونه مسئولیتی برای درج ... بیشتر بخوانید »

آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

اساتید و مدیران گروه مجرب و پرتلاش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، همواره این مجموعه را در نیل به اهداف “علمی ، پژوهشی و فرهنگی” یاری رسانده اند .  * آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری را در ذیل این مطلب مشاهده می نمائید: بیشتر بخوانید »

اطلاعیه ویژه دانشجویان و اساتید رشته تحصیلی امداد و نجات

قابل توجه دانشجویان و اساتید رشته تحصیلی امداد و نجات: به منظور بهره برداری از کلیه مقالات و طرح های پژوهشی که به مناسبت روزجهانی هلال احمر و صلیب سرخ ، ازسوی دانشگاه علمی کاربردی هلال ایران درسایت www.jorar.ir موجود می باشد، به پایگاه اینترنتی مذکور مراجعه نموده وازمتن کامل مقالات استفاده نمایید. شایان ذکر است که بهره برداری از ... بیشتر بخوانید »

با سامانه پیشینه پژوهش، آشنا شوید

سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیشگیری از انجام پژوهش های تکراری درنشانی   pishineh.irandoc.ir   آماده ارائه خدمت است. برای استفاده از این سامانه لازم است دانشجویان با مراجعه به نشانی پیش گفته ،نسبت به ثبت درخواست موضوع یا عنوان وکلیدواژه های پژوهش خود به صورت برخط اقدام نمایند. این سامانه پس از گذشت 24ساعت نتیجه استعلام را به رایانه درخواست کننده ... بیشتر بخوانید »