بایگانی دسته بندی ها : اخبار پژوهشی

اطلاعیه مهم درس کارورزی 2

دانشجویانی که در ترم جاری درس کارورزی ۲ را اخذ نموده اند هر چه سریعتر به سایت karamouz.irost.org مراجعه و ثبت نام نمایند . لازم به ذکر است دانشجویان هر چه سریعتر برای تعیین محل کارآموزی خود به واحد پژوهش آقای هداوند مراجعه نمایید . مرکز با توجه به دستورالعمل ابلاغی از دانشگاه جامع علمی کاربردی هیچگونه مسئولیتی برای درج ... بیشتر بخوانید »

آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

اساتید و مدیران گروه مجرب و پرتلاش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، همواره این مجموعه را در نیل به اهداف “علمی ، پژوهشی و فرهنگی” یاری رسانده اند .  * آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری را در ذیل این مطلب مشاهده می نمائید: بیشتر بخوانید »

اطلاعیه ویژه دانشجویان و اساتید رشته تحصیلی امداد و نجات

قابل توجه دانشجویان و اساتید رشته تحصیلی امداد و نجات: به منظور بهره برداری از کلیه مقالات و طرح های پژوهشی که به مناسبت روزجهانی هلال احمر و صلیب سرخ ، ازسوی دانشگاه علمی کاربردی هلال ایران درسایت www.jorar.ir موجود می باشد، به پایگاه اینترنتی مذکور مراجعه نموده وازمتن کامل مقالات استفاده نمایید. شایان ذکر است که بهره برداری از ... بیشتر بخوانید »

با سامانه پیشینه پژوهش، آشنا شوید

سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیشگیری از انجام پژوهش های تکراری درنشانی   pishineh.irandoc.ir   آماده ارائه خدمت است. برای استفاده از این سامانه لازم است دانشجویان با مراجعه به نشانی پیش گفته ،نسبت به ثبت درخواست موضوع یا عنوان وکلیدواژه های پژوهش خود به صورت برخط اقدام نمایند. این سامانه پس از گذشت 24ساعت نتیجه استعلام را به رایانه درخواست کننده ... بیشتر بخوانید »

همایش تجلیل از اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد .

همایش” اسوه های عرصه دانش و فرهنگ”  با حضور مسئولین دانشگاهی و شهرستان و  اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد .  صبح روز یکشنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه 1395  و با حضور مهندس ممیزی رئیس و معاونین دانشگاه ، معاونین و مدیران شهرداری ، امام جمعه موقت و دیگر مسئولین ، همایش تجلیل از اساتید دانشگاه علمی کاربردی ... بیشتر بخوانید »

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان را بهتر بشناسید

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازی است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد. شما در این وبسایت می‌توانید آموزش‌های مجازی را به صورت رایگان در هر زمان و هر مکانی که اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید. مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در سال 92 ... بیشتر بخوانید »