بایگانی دسته بندی ها : انتخاب واحد

اطلاعیه مهم انتخاب واحد دانشجویان ( به ویژه دانشجویان جدیدالورود )

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛ جهت اطمینان از ثبت واحدهای انتخاب ترم جاری، حتما به سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir مراجعه نمائید. شایان ذکر است دانشجویان محترم در صورتی که بعد از انتخاب واحدها، نسبت به پرداخت شهریه اقدام ننموده باشند، اکنون با حذف واحدهای انتخابی مواجه خواهند شد که می بایست هر چه سریعتر ( نهایت تا فردا ... بیشتر بخوانید »

آغاز انتخاب واحد اینترنتی نیمسال تحصیلی اول 98-97 / جدول تقویم آموزشی ترم جدید

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛ انتخاب واحد ترم جدید طبق جدول ذیل از امروز 17 شهریور آغاز و تا 27 ماه جاری ادامه خواهد داشت. دانشجویان گرامی بعد از انتخاب واحد ( طبق نیمسال ورودی دانشجو  مندرج در جدول) در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir ، می بایست نسبت به پرداخت آنلاین شهریه ثابت اقدام نمایند، در غیر اینصورت واحدهای ... بیشتر بخوانید »

عدم تمدید بازه زمانی انتخاب واحد ترم تابستان 97

دانشجویان گرامی جهت انتخاب واحد ترم تابستان97 می بایست از تاریخ 16 الی 21 تیرماه، شخصا به سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir مراجعه نموده و پس از انتخاب موقت واحدها، نسبت به پرداخت آنلاین شهریه دروس اقدام نمایند. شایان ذکر است واحدهای انتخابی تنها با پرداخت آنلاین شهریه، ثبت نهایی می شود و زمان انتخاب واحد تمدید نخواهد شد.     بیشتر بخوانید »

انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ( ورودی بهمن ۹۶ ) انجام شد

ضمن عرض خوشامد به دانشجویان گرامی جدیدالورود ؛  به اطلاع می رساند واحدهای درسی نیمسال تحصیلی جدید دانشجویان کارشناسی( ورودی بهمن ۹۶) انتخاب شده و در سامانه هم آوا  edu.uast.ac.ir  قابل مشاهده می باشد. لذا دانشجویان محترم باید با ورود به سامانه هم آوا ، نسبت به پرداخت آنلاین شهریه ۱۵ درصد حق نظارت ستاد اقدام نمایند. زمان تعیین شده ... بیشتر بخوانید »

فرصت مجدد برای انتخاب واحد نیم سال دوم تحصیلی 96-95

دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در موعد مقرر نگردیده اند می بایست از 20 لغایت 22 بهمن ماه نسبت به انتخاب واحد در سامانه اقدام نمایند. لازم به ذکر است عواقب ناشی از عدم انتخاب واحد در این بازه زمانی بر عهده دانشجو می باشد. ضمنا پرداخت شهريه دو ساعت پس از انتخاب واحد بايد انجام گيرد و در ... بیشتر بخوانید »

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین خبر داد: آغاز زمان انتخاب واحد نیمسال تحصیلی دوم 97-96

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از آغاز زمان انتخاب واحد نیمسال تحصیلی دوم 97-96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حمید رضا خانی اظهار کرد: با توجه به اتمام امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی گذشته و طبق آیین نامه ابلاغی دانشگاه جامع علمی کاربردی، انتخاب واحد نیمسال تحصیلی جدید از روز شنبه هفتم لغایت نوزدهم بهمن ماه در سامانه ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم انتخاب واحد دانشجویان کاردانی و کارشناسی

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی مقاطع کاردانی و کارشناسی می رساند؛ با توجه به ایام پایانی نیمسال تحصیلی جاری، می بایست به سامانه هم آوا  Edu.uast.ac.ir  مراجعه نموده و واحدهای درسی خود را چک نمائید. در صورت وجود هر مشکل از جمله عدم ثبت واحدهای درسی، می بایست سریعتر به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمائید. *شایان ذکر است پس از چک ... بیشتر بخوانید »

ثبت نهایی انتخاب واحد دانشجویان کاردانی شبکه مهر 96 (تکمیل ظرفیت)

واحدهای درسی دانشجویان کاردانی شبکه های کامپیوتری (تکمیل ظرفیت نیمسال تحصیلی اول 97-96 ) که موفق به انتخاب واحد نشده بودند، در سامانه هم آوا ثبت شده و نهایت تا فردا سه شنبه 14 آذر فرصت دارند به صورت آنلاین 15 درصد شهریه را پرداخت نمایند. سامانه هم آوا👈 Edu.uast.ac.ir بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم؛ دانشجویان پذیرفته شده کاردانی مرحله تکمیل ظرفیت

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کاردانی (مرحله تکمیل ظرفیت) میرساند؛  انتخاب واحدهای درسی در سامانه هم آوا صورت گرفته و دانشجویان گرامی می بایست نهایت طی 24 ساعت به سامانه هم آوا مراجعه نموده و با ورود به قسمت ((انتخاب واحد))  و سپس (( پرداخت صورتحساب )) نسبت به پرداخت آنلاین 15 درصد شهریه اقدام نمایند. شایان ذکر است واحدهای ... بیشتر بخوانید »