بایگانی دسته بندی ها : انتخاب واحد

فرصت مجدد برای انتخاب واحد نیم سال دوم تحصیلی 96-95

دانشجویانی که موفق به انتخاب واحد در موعد مقرر نگردیده اند می بایست از 20 لغایت 22 بهمن ماه نسبت به انتخاب واحد در سامانه اقدام نمایند. لازم به ذکر است عواقب ناشی از عدم انتخاب واحد در این بازه زمانی بر عهده دانشجو می باشد. ضمنا پرداخت شهريه دو ساعت پس از انتخاب واحد بايد انجام گيرد و در ... بیشتر بخوانید »

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین خبر داد: آغاز زمان انتخاب واحد نیمسال تحصیلی دوم 97-96

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از آغاز زمان انتخاب واحد نیمسال تحصیلی دوم 97-96 خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، حمید رضا خانی اظهار کرد: با توجه به اتمام امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی گذشته و طبق آیین نامه ابلاغی دانشگاه جامع علمی کاربردی، انتخاب واحد نیمسال تحصیلی جدید از روز شنبه هفتم لغایت نوزدهم بهمن ماه در سامانه ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم انتخاب واحد دانشجویان کاردانی و کارشناسی

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی مقاطع کاردانی و کارشناسی می رساند؛ با توجه به ایام پایانی نیمسال تحصیلی جاری، می بایست به سامانه هم آوا  Edu.uast.ac.ir  مراجعه نموده و واحدهای درسی خود را چک نمائید. در صورت وجود هر مشکل از جمله عدم ثبت واحدهای درسی، می بایست سریعتر به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمائید. *شایان ذکر است پس از چک ... بیشتر بخوانید »

ثبت نهایی انتخاب واحد دانشجویان کاردانی شبکه مهر 96 (تکمیل ظرفیت)

واحدهای درسی دانشجویان کاردانی شبکه های کامپیوتری (تکمیل ظرفیت نیمسال تحصیلی اول 97-96 ) که موفق به انتخاب واحد نشده بودند، در سامانه هم آوا ثبت شده و نهایت تا فردا سه شنبه 14 آذر فرصت دارند به صورت آنلاین 15 درصد شهریه را پرداخت نمایند. سامانه هم آوا👈 Edu.uast.ac.ir بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم؛ دانشجویان پذیرفته شده کاردانی مرحله تکمیل ظرفیت

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کاردانی (مرحله تکمیل ظرفیت) میرساند؛  انتخاب واحدهای درسی در سامانه هم آوا صورت گرفته و دانشجویان گرامی می بایست نهایت طی 24 ساعت به سامانه هم آوا مراجعه نموده و با ورود به قسمت ((انتخاب واحد))  و سپس (( پرداخت صورتحساب )) نسبت به پرداخت آنلاین 15 درصد شهریه اقدام نمایند. شایان ذکر است واحدهای ... بیشتر بخوانید »

واحدهای ارائه شده ویژه دانشجویان کاردانی حسابداری مالی ترم 4

کلیه دانشجویان گرامی رشته حسابداری مالی مقطع کاردانی ترم 4 می بایست واحدهای مندرج در جدول ذیل را(برای نیمسال تحصیلی جدید) در سامانه هم آوا انتخاب نموده و جهت ثبت نهایی واحدها، نهایت طی 48 ساعت، نسبت به پرداخت شهریه واحدها اقدام نمایند. ورود به سامانه هم آوا بیشتر بخوانید »

اطلاعیه تمدید مهلت انتخاب واحد نیمسال تحصیلی اول 97-96

کلیه دانشجویان گرامی جهت انتخاب واحد نیمسال تحصیلی جدید می بایست طبق زمانبندی ذیل به واحد آموزش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مراجعه نموده و پس از  اخذ واحدهای درسی، سریعا نسبت به پرداخت آنلاین شهریه تحصیلی در سامانه هم آوا اقدام نمایند.    کاردانی حسابداری مالی     26 شهریور کارشناسی ناپیوسته حسابداری    27 شهریور کاردانی حقوق ثبتی ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی ورودی بهمن 95 ترم 2

برای انتخاب واحد نیمسال تحصیلی جدید فردا بیست و سوم شهریورماه، می بایست دروس پیوست ذیل را انتخاب کنید.   مهندسی فناوری معماری- طراحی و بازسازی بافت های فرسوده کارشناسی ناپیوسته مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث   بیشتر بخوانید »

قابل توجه دانشجویان مقطع کاردانی رشته امداد و نجات شهری ورودی بهمن 95

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع کاردانی رشته امداد و نجات شهری ورودی بهمن 95 (ترم 2 ) می رساند جهت انتخاب واحد اینترنتی در سامانه هم آوا می بایست طی امروز و فردا 21 و 22 شهریور 1396 نسبت به انتخاب دروس درج شده در جدول ذیل اقدام نمائید: ورود به سامانه هم آوا بیشتر بخوانید »