بایگانی دسته بندی ها : معاونت امور مالی

اطلاعیه واحد امورمالی دانشگاه در آستانه امتحانات پایان ترم

قابل توجه دانشجویان محترم: دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات در سامانه هم آوا  (  edu.uast.ac.ir  )   ، منوط به تسویه حساب شهریه دانشجویان در سامانه مذکور می باشد. خواهشمند است به منظور تسریع در امورات مربوط تا قبل از شروع امتحانات نسبت به تسویه حساب خود در سامانه اقدام نمائید.   ورود به سامانه هم آوا بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم شهریه تحصیلی

به اطلاع کلیه دانشجویان می رساند با توجه به نزدیک شدن ایام امتحانات پایانی نیمسال تحصیلی اول 97-96 می بایست جهت تعیین تکلیف و پرداخت شهریه تحصیلی ترم جاری و ترم های گذشته  به سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir مراجعه و نسبت به تسویه حساب مالی ( به صورت آنلاین ) اقدام فرمائید.  در صورت بروز هر گونه مشکل بهمراه مدارک ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم؛ نحوه ثبت نهایی واحدهای درسی دانشجویان کاردانی و کارشناسی حسابداری

به اطلاع کلیه دانشجویان کاردانی و کارشناسی رشته تحصیلی حسابداری مالی میرساند؛ جهت ثبت نهایی واحدهای درسی که توسط دانشگاه برای شما انتخاب شده، می بایست تا پایان امروز نسبت به پرداخت 15 درصد شهریه به صورت اینترنتی در سامانه هم آوا اقدام نمائید.   معاونت امور مالی دانشگاه علمی کاربردی  شهرداری ورامین   بیشتر بخوانید »

معاون امورمالی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین: ثبت نهایی انتخاب واحد، تنها بعد از پرداخت شهریه های تحصیلی طی زمان 120 دقیقه امکان پذیر است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، امیر کچویی منش ضمن عرض تبریک اعیاد دهه امامت و ولایت اظهار کرد: طبق بخشنامه های ابلاغی دانشگاه جامع، از این پس کلیه امور دانشجویی از جمله درخواست گواهی اشتغال به تحصیل، انتخاب واحد، پرداخت شهریه ثابت و متغیر، مشاهده کارنامه و برنامه هفتگی، تنها از طریق سامانه هم آوا انجام ... بیشتر بخوانید »

با حضور مسئولان دانشگاهی؛ معاون جدید امور مالی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین منصوب شد

جلسه تودیع و معارفه معاون امور مالی داشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد. ظهر امروز و با حضور دکتر ناصر شیرکوند ریاست، معاونین و کارمندان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، امیر کچویی منش به عنوان معاون جدید امورمالی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین منصوب و از زحمات مهدی جعفری معاون سابق این معاونت قدردانی به عمل آمد. دکتر ناصر ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه ویژه دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگر

  پیرو بخشنامه دانشگاه جامع و بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر ضرورت تکریم دانشجویان شاهد و ایثارگر، دانشجویان محترم تحت پوشش این بنیاد، می بایست هر چه سریعتر مشخصات خود را در قسمت ایثارگری سامانه سجاد edu.uast.ac.ir ثبت نمایند. در غیر این صورت هر گونه مشکل در شهریه متوجه خود دانشجو می باشد.   معاونت امور مالی دانشگاه علمی کاربردی ... بیشتر بخوانید »

اعلام مهلت تسویه حساب مالی شهریه تحصیلی ترم جاری

معاون امور مالی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، سی ام آذرماه 1395 را مهلت تسویه حساب مالی شهریه تحصیلی نیمسال اول 96-95 اعلام نمود.  مهدی جعفری ضمن تبریک سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت ولی عصر ارواحنا فداه اظهار داشت : اعلام این مهلت ، با توجه به ضرورت پرداخت شهریه تحصیلی قبل از آغاز امتحانات ترم جاری و ... بیشتر بخوانید »

نحوۀ پرداخت شهریه

با توجه به راهندازی پرداخت شهریه از طریق سامانه سجاد از مهر ماه 92  و لزوم پرداخت الکترونیکی آنلاین شهریه 15% بانک ملی، کلیه دانشجویان ورودی 90 و بعد آن موظفند15درصد از کل شهریه را به صورت پرداخت آنلاین الکترونیکی  و 85% شهریه خود را به یکی از روشهای ذیل واریز نموده و اصل فیش واریزی  85% شهریه را به ... بیشتر بخوانید »