بایگانی دسته بندی ها : تألیفات اساتید،دانشجویان و کارکنان

کتاب ” نماز و سلامت ” اثر استاد دکتر علی اکبر شیرکوند / کتاب برگزیده چهارمین جشنواره ملی حرکت

مقدمه کتاب ” نماز و سلامت ” اثر استاد دکتر علی اکبر شیرکوند معاون حوزه دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدرس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین: نماز رابطه انسان با خدا و قرآن پیام خدا برای هدایت انسان است. در قرآن کریم قریب به 90 آیه مستقیما به موضوع نماز پرداخته است. آثار و برکات نماز، بسیار وسیع ... بیشتر بخوانید »

آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

اساتید و مدیران گروه مجرب و پرتلاش دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ، همواره این مجموعه را در نیل به اهداف “علمی ، پژوهشی و فرهنگی” یاری رسانده اند .  * آثار و تالیفات استاد عباس قندالی مدیر گروه فناوری اطلاعات و شبکه های کامپیوتری را در ذیل این مطلب مشاهده می نمائید: بیشتر بخوانید »

کتاب معماری اسلامی

نویسنده این کتاب ، حبیب مهابادی از دانشجویان مقطع کارشناسی رشته معماری مرکزآموزش علمی کاربردی شهرداری ورامین می باشند . در پیشگفتار این کتاب آمده است : هدف از تألیف و تدوین این کتاب ، آشنایی کلی دانشجویان رشته معماری و سایر دست اندرکاران و علاقمندان به معماری اسلامی می باشد که در این مجموعه سعی بر آن شده است ... بیشتر بخوانید »

کتاب شیوه های مدیریت (شاخصه ها و چالشها)

در این کتاب که توسط جناب آقای عبدالحسین رمضانی ، مسئول محترم واحد حراست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تالیف گردیده است ، برخی از شیوه ها و سبک های مدیریتی از دیدگاه های مختلف همراه با برخی چالشهای اساسی و پیش روی مدیران بیان شده است . شیوه مدیریت صدراسلام ، شیوه رفتار مدیران ، رابطه قدرت و اقتدار ... بیشتر بخوانید »

کتاب مجموعه مقالات همایش 15 خرداد (سال 90)

هر ساله و همزمان با سالگرد قیام خونین15خردادورامین ، همایش باشکوهی با همکاری ارگانهای مختلف ملی و منطقه ای صورت میگیرد که دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین نیز از اعضای فعال ستادبرگزاری آن می باشد . در همایش نیم قرن پس ازقیام 15 خرداد ، کتابی تحت عنوان ((مجموعه مقالات همایش 15خرداد و انقلاب اسلامی)) منتشر گردید که در نوبت ... بیشتر بخوانید »

کتاب جغرافیای انسانی شهری و روستایی

زهرا توکل دوست از اساتید مجرب دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می باشد که یکی از آثار ارزشمند خود را با عنوان (جغرافیای انسانی شهری و روستایی) تألیف نموده و در اختیار علاقمندان قرار داده است . جغرافیای شهری ، ساخت اکولوژی شهر ، تاریخچه مکتب های جغرافیای شهری ، شهرنشینی در دوره باستان و … از عناوین این اثر ... بیشتر بخوانید »

کتاب بایدهاونبایدهای کارآفرینی

این کتاب به همّت مدرسان نمونه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، آقایان رضا فتوت کریمی و محسن ممیزی تدوین و در اختیار علاقمندان حوزه کارآفرینی قرارگرفته است . مفاهیم اساسی کارآفرینی ، مدیریت استراتژیک و رهبری ، منابع انسانی ، خلاقیت و نوآوری ، بازاریابی و… از مطالب جذاب و خواندنی این اثر می باشد . ناشر : انتشارات سخنوران ... بیشتر بخوانید »

مجموعه کتب مسائل جدید ازدیدگاه علماومراجع تقلید

مجموعه کتب مسائل جدید (ازدیدگاه علماومراجع تقلید) ،  توسط ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستانهای استان تهران و امام جمعه موقت ورامین که پژوهشگر و محقق برجسته و از مدرسان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین نیز هست، تألیف شده و در مورد بیش از ۶۰۰موضوع در جلدهای پیشین و ۱۱۲موضوع در جلد ششم بحث می کند. کتب مذکور که به ... بیشتر بخوانید »