بایگانی دسته بندی ها : اخبار و گزارشهای کارگاههای آموزشی

کارگاه کارآفرینی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد

کارگاه کارآفرینی ویژه دانشجویان با حضور استادابریشمی و جمعی از دانشجویان در ساختمان شهید مهتدی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزارشد. *در این کارگاه، راهکارهای کارآفرینی و درآمدزایی در منزل و نحوه فروش کالاهای تولیدی به صورت کامل توسط استاد ناصر ابریشمی تشریح شد. بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام دوره فشرده” تندخوانی،تقویت حافظه،موفقیت”

به اطلاع کلیه علاقمندان به حضور در دوره فشرده” تندخوانی،تقویت حافظه،موفقیت” می رساند، به همت انجمن دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، این دوره در این مرکز دانشگاهی برگزار می شود.  علاقندان جهت ثبت نام این دوره می توانند همه روزه در ساعات اداری به معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه واقع در” ورامین-میدان رازی-ابتدای بلوار رسالت-جنب ایستگاه آتش نشانی-ساختمان اصلی دانشگاه” ... بیشتر بخوانید »

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی و همچنین کارگاه تغذیه سالم در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد .

صبح امروز پنج شنبه بیست و پنجم آذر ماه 1395 و به همت هلال احمر و بسیج دانشجویی شهدای 15 خرداد ، کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی”ایدز و اعتیاد” و همچنین کارگاه تغذیه سالم در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد .   بیشتر بخوانید »