بایگانی دسته بندی ها : اخبار و گزارشهای کارگاههای آموزشی

کارگاه سبک زندگی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد

کارگاه سبک زندگی باحضور استاد باقری مشاور روانشناس دانشگاه در ساختمان شهیدمهتدی برگزار شد. در این کارگاه کتب مرتبط با سبک زندگی دانشجویی به دانشجویان حاضر در کارگاه معرفی شد. شایان ذکر است خدمات مشاوره رایگان به دانشگاهیان گرامی هر هفته پنج شنبه از ساعت 9 الی 13 در ساختمان شهید مهتدی ارائه می شود. بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام کارگاه آموزشی ” هوش مصنوعی در دنیای امروز ” ( ثبت نام محدود)

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند؛ ثبت نام کارگاه ” هوش مصنوعی در دنیای امروز ” با حضور استاد دکتر مجید عبدوس آغاز شده است. علاقمندان می توانند به آقای هداوند مسئول واحد پژوهش در ساختمان عفاف دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مراجعه نمایند. بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام کارگاه آموزشی ” تهدیدها و فرصت ها در بورس ” ( ثبت نام محدود)

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند؛ ثبت نام کارگاه ” تهدیدها و فرصت ها در بورس ” با حضور استاد سرکارخانم سمیه رادسر آغاز شده است. علاقمندان می توانند به آقای هداوند مسئول واحد پژوهش در ساختمان عفاف دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مراجعه نمایند. بیشتر بخوانید »

آغاز ثبت نام کارگاه آموزشی ” نقش کاداستر در تنظیم اسناد منقول و غیرمنقول” ( ثبت نام محدود)

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند؛ ثبت نام کارگاه ” نقش کاداستر در تنظیم اسناد منقول و غیرمنقول” با حضور استاد محمد رحیم پور آغاز شده است. علاقمندان می توانند به آقای هداوند مسئول واحد پژوهش در ساختمان عفاف دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مراجعه نمایند. بیشتر بخوانید »

کارگاه سبک زندگی دانشجویی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد

همزمان با هفته دانشجو، کارگاه سبک زندگی دانشجویی با سخنرانی دکتر مهدی خیراللهی مدرس برجسته نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و با حضور جمعی از دانشجویان گرامی در ساختمان شهید مهتدی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد. در این کارگاه که از ساعت 10 لغایت 12 روز پنج شنبه مورخ 14 آذر 1398 برگزار شد، توسط مدرس ... بیشتر بخوانید »

ثبت نام کارگاه آموزش ساخت سازه های ماکارونی ویژه دانشجویان گرامی

قابل توجه دانشجویان گرامی؛ دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در نظر دارد کارگاه آموزش ساخت سازه های ماکارونی را برگزار نماید. از علاقمندان دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام به آقای هداوند در ساختمان عفاف مراجعه نمایند.   بیشتر بخوانید »

بازدید جمعی از دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات از واحد انفورماتیک شهرداری ورامین

همزمان با هفته پژوهش، بازدید جمعی از دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات از واحد انفورماتیک شهرداری ورامین صورت پذیرفت. در این بازدید استاد عبدوس در خصوص برخی وظایف واحد انفورماتیک و تجهیزات این واحد از جمله ” اقدام در خصوص تهیه نسخه پشتیبان کلیه نرم افزارهای موجود در منطقه ( از جمله دبیرخانه، نوسازی، حسابداری، شهرداری الکترونیک و  … ) بصورت روزانه ... بیشتر بخوانید »

ثبت نام سومین کارگاه کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ((ویژه خواهران)) / زمان برگزاری 26 آبان 97

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین که علاقمند به حضور در کارگاه کارآفرینی هستند، می توانند (( نام و نام خانوادگی و عبارت کارآفرینی )) را به شماره 500054249 پیامک کرده و یا به واحد فرهنگی دانشگاه مراجعه نمایند. مهلت ارسال پیامک : 24 آبان 97 زمان برگزاری کارگاه : ساعت 14  –  شنبه 26 آبان 97 ساختمان عفاف 🔸شایان ذکر ... بیشتر بخوانید »

بازدید دانشجویان کارشناسی امورفرهنگی از موزه بنیاد حفظ آثار در ورامین+تصاویر

جمعی از دانشجویان کارشناسی رشته امورفرهنگی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین بهمراهی استاد ملایری مدیرگروه رشته امور فرهنگی از موزه بنیاد حفظ آثار شهدای ورامین بازدید به عمل آوردند. در این بازدید دانشجویان از آثار به جای مانده از شهدای دیار 15 خرداد بازدید نموده و سپس محمد کاشانی مسئول بنیاد حفظ آثار در ورامین، توضیحاتی را راجع به آثار ... بیشتر بخوانید »

ثبت نام دومین کارگاه کارآفرینی با موضوع ( درآمدزایی از ضایعات پارچه )

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین که علاقمند به حضور در کارگاه کارآفرینی با موضوع درآمدزایی از ضایعات پارچه هستند، می توانند به واحد فرهنگی دانشگاه مراجعه نمایند. 🔸شایان ذکر است این کارگاه به صورت رایگان برگزار می شود. بیشتر بخوانید »