بایگانی دسته بندی ها : دانشجویان شاهد و ایثارگر

اطلاعیه برگزاری کارگاه هدایت شغلی دانشجویان شاهد و ایثارگر

به اطلاعیه کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر می رساند؛ جهت ثبت نام حضور در کارگاه هدایت شغلی می بایست به واحد فرهنگی دانشگاه مراجعه و یا اطلاعات ذیل را نهایت تا یکشنبه 18 آذر ماه به شماره 500054249 پیامک نمائید. (( نام و نام خانوادگی ، شماره ملی ، شماره تماس ، رشته تحصیلی ))   بیشتر بخوانید »

تقویت بنیه علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر

به اطلاع دانشجویان شاهد و ایثارگر می رساند؛ جهت استفاده از دوره های فوق برنامه درسی دانشگاهی می بایست تا روز دوشنبه  (( نام و نام خانوادگی، کد ملی، رشته و مقطع تحصیلی، نام درس مورد نظر و همچنین عبارت شاهد/ایثارگر )) را به شماره 10000100004411 پیامک نمائید.   بیشتر بخوانید »

اطلاعیه ویژه دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگر

  پیرو بخشنامه دانشگاه جامع و بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر ضرورت تکریم دانشجویان شاهد و ایثارگر، دانشجویان محترم تحت پوشش این بنیاد، می بایست هر چه سریعتر مشخصات خود را در قسمت ایثارگری سامانه سجاد edu.uast.ac.ir ثبت نمایند. در غیر این صورت هر گونه مشکل در شهریه متوجه خود دانشجو می باشد.   معاونت امور مالی دانشگاه علمی کاربردی ... بیشتر بخوانید »

فراخوان گردآوری آثار دانشجویان شاهد و ایثارگر “جایزه ایثار”

به اطلاع کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر می رساند: جهت حضور در طرح”جایزه ایثار” می بایست هر گونه نوآوری، ابتکار، اختراع، تالیف، تحقیق، پژوهش و مقاله خود را به دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تحویل نمائید. بیشتر بخوانید »