بایگانی دسته بندی ها : رساله دانشجویی+مسابقات و اهدای جوایز

مرحله چهارم مسابقه احکام شرعی ویژه اساتید و دانشجویان+فایل PDF منبع مسابقه

دانشجویان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند ضمن مطالعه منبع مسابقه ، نام و نام خانوادگی ،عبارت ((مسابقه احکام)) ، عبارت (( دانشجو/ مدرس)) و همچنین گزینه های پاسخ  6 سوال را از چپ به راست تا تاریخ 97/01/15 به شماره 10000100004411 پیامک نمایند.  مثال: محمد محمدی/ مسابقه احکام/  دانشجو /   123456 لطفا حتما عبارت ((مسابقه احکام)) را بعد ... بیشتر بخوانید »

مرحله سوم مسابقه احکام شرعی ویژه اساتید و دانشجویان+فایل منبع مسابقه

علاقمندان می توانند ضمن مطالعه منبع مسابقه ، نام و نام خانوادگی ،عبارت ((مسابقه احکام)) ، عبارت (( دانشجو/ مدرس)) و همچنین گزینه های پاسخ 20 سوال را از راست به چپ تا تاریخ 15/12/96 به شماره 10000100004411 پیامک نمایند.  مثال: محمد محمدی/ مسابقه احکام/  دانشجو /   الف ب ج د الف ب ج د الف ب ج د الف ... بیشتر بخوانید »

مسابقه احکام شرعی ویژه دانشگاهیان( اساتید و دانشجویان)- مرحله دوم

بسیج مدرسه و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سروده اند. امام خمینی(ره) زمان مسابقه: 96/09/30 نام و نام خانوادگی، عبارت (مدرس/ دانشجو) و همچنین جواب سوالات را در قالب یک عدد 10 رقمی از چپ به راست به شماره 10000100004411 پیامک کنید. (مثال 1234231243 )   به سه نفر ... بیشتر بخوانید »

مسابقه رساله دانشجویی/ مرحله اول از 14 مرحله+ فایل منبع مسابقه

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با توجه به ضرورت فراگیری احکام شرعی دانشگاهیان، اقدام به برگزاری 14 مرحله احکام شرعی به صورت ماهانه(ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان و همچنین خانواده دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین) کرده و از برگزیدگان با هدایایی تجلیل خواهد نمود.   علاقمندان می بایست نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و ... بیشتر بخوانید »

فایل pdf رساله دانشجویی+ مسابقات و اهدای جوایز

یکی از بهترین فرصت های مناسب برای دانشگاهیان عزیز در یک محیط علمی و فرهنگی، فراگیری احکام شرعی ضروری است. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، این فرصت را غنیمت شمرده و با قرار دادن فایل pdf رساله دانشجویی که مطابق با نظرات ده تن از مراجع تقلید است در این صفحه و همچنین برگزاری مسابقات ماهانه ... بیشتر بخوانید »