بایگانی دسته بندی ها : رساله دانشجویی+مسابقات و اهدای جوایز

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمراه مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار می نماید: مسابقه احکام دانشجویی مرحله اول ( بهمن 97 )

ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، مسابقه احکام دانشجویی به جهت ضرورت آشنایی دانشجویان گرامی با احکام شرعی مورد نیاز برگزار می شود. دانشجویان گرامی می توانند نهایت تا تاریخ 30 بهمن 97  نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، عبارت ((احکام مرحله اول)) و همچنین پاسخ سوالات را (از چپ به راست و با فاصله مشخص) به شماره ... بیشتر بخوانید »

مرحله چهارم مسابقه احکام شرعی ویژه اساتید و دانشجویان+فایل PDF منبع مسابقه

دانشجویان و اساتید دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند ضمن مطالعه منبع مسابقه ، نام و نام خانوادگی ،عبارت ((مسابقه احکام)) ، عبارت (( دانشجو/ مدرس)) و همچنین گزینه های پاسخ  6 سوال را از چپ به راست تا تاریخ 97/01/15 به شماره 10000100004411 پیامک نمایند.  مثال: محمد محمدی/ مسابقه احکام/  دانشجو /   123456 لطفا حتما عبارت ((مسابقه احکام)) را بعد ... بیشتر بخوانید »

مرحله سوم مسابقه احکام شرعی ویژه اساتید و دانشجویان+فایل منبع مسابقه

علاقمندان می توانند ضمن مطالعه منبع مسابقه ، نام و نام خانوادگی ،عبارت ((مسابقه احکام)) ، عبارت (( دانشجو/ مدرس)) و همچنین گزینه های پاسخ 20 سوال را از راست به چپ تا تاریخ 15/12/96 به شماره 10000100004411 پیامک نمایند.  مثال: محمد محمدی/ مسابقه احکام/  دانشجو /   الف ب ج د الف ب ج د الف ب ج د الف ... بیشتر بخوانید »

مسابقه احکام شرعی ویژه دانشگاهیان( اساتید و دانشجویان)- مرحله دوم

بسیج مدرسه و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سروده اند. امام خمینی(ره) زمان مسابقه: 96/09/30 نام و نام خانوادگی، عبارت (مدرس/ دانشجو) و همچنین جواب سوالات را در قالب یک عدد 10 رقمی از چپ به راست به شماره 10000100004411 پیامک کنید. (مثال 1234231243 )   به سه نفر ... بیشتر بخوانید »

مسابقه رساله دانشجویی/ مرحله اول از 14 مرحله+ فایل منبع مسابقه

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با توجه به ضرورت فراگیری احکام شرعی دانشگاهیان، اقدام به برگزاری 14 مرحله احکام شرعی به صورت ماهانه(ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان و همچنین خانواده دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین) کرده و از برگزیدگان با هدایایی تجلیل خواهد نمود.   علاقمندان می بایست نام و نام خانوادگی، رشته تحصیلی و ... بیشتر بخوانید »

فایل pdf رساله دانشجویی+ مسابقات و اهدای جوایز

یکی از بهترین فرصت های مناسب برای دانشگاهیان عزیز در یک محیط علمی و فرهنگی، فراگیری احکام شرعی ضروری است. معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، این فرصت را غنیمت شمرده و با قرار دادن فایل pdf رساله دانشجویی که مطابق با نظرات ده تن از مراجع تقلید است در این صفحه و همچنین برگزاری مسابقات ماهانه ... بیشتر بخوانید »