بایگانی دسته بندی ها : کمیته دانشجویی ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی / شهرستان ورامین 1397

مسابقه بصیرت / مرحله 5

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( بصیرت . مرحله 5  )) و پاسخ سوال را تا 15 دی ماه به شماره 500054249 پیامک نمایند. – شهدای 10 دی ماه ... بیشتر بخوانید »

مسابقه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت / مرحله 3

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( 9دی ، مرحله 3  )) و پاسخ سوال را به شماره 500054249 پیامک نمایند.   1-به فرموده ... بیشتر بخوانید »

مسابقه 5 مرحله ای روز بصیرت و میثاق امت با ولایت / مرحله 1 و 2

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با ایام ا.. 9 دی روز بصیرت، مسابقه “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ” را ویژه دانشجویان محترم این دانشگاه برگزار می نماید. علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (( 9دی)) و پاسخ سوالات را از چپ به راست به شماره 500054249 پیامک نمایند. 1-حماسه آفرینان ... بیشتر بخوانید »

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین برگزار شد

همزمان با ایام الله 9 دی و با حضور جمعی از دانشجویان و مسئولان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و همچنین داود طاهری نیک به عنوان مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران ، کرسی آزاد اندیشی با موضوع ” شبکه های اجتماعی تهدید یا فرصت ” در ساختمان عفاف این دانشگاه برگزار ... بیشتر بخوانید »

بیانیه کمیته دانشجویی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مناسبت ” 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی “

بسمه تعالی آمریکا دشمن انقلاب ماست، دشمن را بشناسیم و در برابر حرکات دشمن حساسیت داشته باشیم. ذات نظام سلطه با نظام جمهوری اسلامی دشمنی است، هر فرد و جریانی اگر به آمریکا اعتماد کرد خطای بزرگی مرتکب شده وسیلی آن را خواهد خورد. آمریکا و انگلیس خبیث و رژیم منحوس سرطانی صهیونیستی، اینها دشمنان اصلی هستند، این دشمنان را ... بیشتر بخوانید »