بایگانی دسته بندی ها : معاونت آموزشی پژوهشی

اطلاعیه تمدید مهلت ویرایش و انتخاب واحد نیمسال تحصیلی سوم 98-97

به اطلاع دانشجویان گرامی میرساند؛ مهلت انتخاب واحد ترم تابستان سال جاری تا 31تیرماه تمدید شده و دانشجویان می بایست به واحد آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. شایان ذکر است ویرایش و انتخاب واحدهای درسی در این مرحله، تنها توسط کارشناس آموزش دانشگاه مقدور می باشد. بیشتر بخوانید »

اطلاعیه زمان ثبت اعتراض به نمرات نیمسال دوم تحصیلی ۹۸-۹۷

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند؛ زمان ثبت اعتراض به نمرات نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 در سامانه هم آوا edu.uast.ac.ir از ساعت 1 دقیقه بامداد روز 22 تیرماه لغایت ساعت 23:59 دقیقه روز 24 تیرماه می باشد. #علمی_شو_کاربردی_شو   Sapp.ir/varaminuast بیشتر بخوانید »

مسابقه پیامکی ” گلبرگ عفاف “

همزمان با هفته عفاف و حجاب و به جهت ضرورت گرامیداشت این ایام ، مسابقه پیامکی عفاف و حجاب برگزار می گردد. دانشجویان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند (( نام و نام خانوادگی، کد ملی و عبارت گلبرگ عفاف)) و همچنین پاسخ سوالات را نهایت تا روز جمعه 21 تیرماه98 به شماره 500054249 پیامک نمایند. به برگزیدگان هدایایی ... بیشتر بخوانید »

درخشش دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در پنجمین کنفرانس بین المللی علوم مدیریت و حسابداری

مقاله (( کاربرد فناوری اطلاعات در حسابداری )) توسط جمعی از دانشجویان نخبه و با سرپرستی جناب استاد عباس قندالی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین تدوین و ضمن ارائه آن به صورت پوستر، در مجموعه مقالات علمی-پژوهشی پنجمین کنفرانس بین المللی علوم مدیریت و حسابداری چاپ گردیده است. ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان ((نگار ملکی، الهام تاجیک خاوه، فاطمه کیومرثی، زینب ... بیشتر بخوانید »

اهم نکات مهم در خصوص امتحانات پایان ترم

بخشهایی از آئین نامه امتحانات و نکات قابل توجه دانشجویان محترم در خصوص برگزاری امتحانات پایان ترم به شرح ذیل است: ۱- امتحانات پایان نیمسال طبق برنامه اعلام شده انجام خواهد شد و غیر قابل تغییر است. ۲- شرکت دانشجویان محروم از آزمون(به دلیل غیبت بیش از حد مجاز ۳/۱۶) در جلسه امتحان ممنوع است. ۳- امتحانات رأس ساعت مقرر آغاز ... بیشتر بخوانید »

اطلاعیه مهم درس کارورزی 1 و 2

به اطلاع کلیه دانشجویانی که محل گذراندن واحد درسی کارورزی 1 و یا کارورزی 2 را شهرداری ورامین انتخاب نموده اند می رساند؛ جهت دریافت نامه پایان دوره از واحد انفورماتیک شهرداری می بایست فقط از ساعت 10 الی 12 به این واحد مراجعه نمائید. بیشتر بخوانید »

زمان آزمون پایان ترم درس تربیت بدنی و ورزش دانشجویان خواهر

به اطلاع کلیه دانشجویان خواهر که در ترم جاری واحد درسی تربیت بدنی و ورزش را اخذ نموده اند می رساند ؛ جهت آزمون می بایست با لباس و کفش ورزشی مناسب در مورخ 29 اردیبهشت و یا 12 خرداد ماه از ساعت 14 الی 15/30 به سالن ورزشی 13 آبان ورامین(واقع در میدان رازی، بعد از پل امام رضا(ع)، ... بیشتر بخوانید »

تجلیل از اساتید دانشگاه همزمان با روز استاد و معلم+تصاویر

همزمان با روز استاد و معلم، توسط مهندس خانی ریاست، مسئولان و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با اهدای یک شاخه گل و شیرینی، از بعضی اساتید فرهیخته دانشگاه تجلیل به عمل آمد.   بیشتر بخوانید »