بایگانی دسته بندی ها : معاونت فرهنگی دانشجویی

مسابقه پیامکی دوشنبه های قرآنی / شماره 5

🌸🌸۱-بر اساس ایات اولیه سوره لقمان،چه عاقبتی در انتظار افرادی است که سخنان بیهوده را خریده و مردم را از روی نادانی و بی دانشی از راه خدا گمراه می کنند؟. الف-عذابی شدید ب-عذابی خوار کننده ج- عذابی بی سابقه د-عذابی طولانی 🌸🌸۲-قرآن در اواخر سوره لقمان از انسانها می خواهد فریب چه چیژهایی را نخورند؟ الف-افراد گمراهی که انسان ... بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه پیامکی ” دهه کرامت “

ضمن تشکر از شرکت کنندگان در مسابقه دهه کرامت، اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام می شود. 1-پریسا عبدالعظیم فرد دانشجو   2-اسمعیل آقایی دانشجو 3-  69…091537 دانشجویان گرامی به همراه یکی از اعضای خانواده به جمکران و قم اعزام می شوند. بیشتر بخوانید »

برگزیدگان مسابقه پیامکی عفاف و حجاب

ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان مسابقه عفاف و حجاب، اسامی برگزیدگان این مسابقه اعلام می شود. 1-راحله محمد حسینی دانشجوی کارشناسی مدیریت امورفرهنگی 2-منصوره علی اعلاء دانشجوی کاردانی امورفرهنگی 3-زینب امینی دانشجوی کارشناسی امورفرهنگی جهت دریافت هدایای می توانید به واحد فرهنگی دانشگاه مراجعه نمائید. بیشتر بخوانید »

ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد / مهلت ثبت نام 14 مرداد 97

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز نام نویسی نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز تا 14 مرداد خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی،حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: نام نویسی نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز آغاز شده و تا 14 مردادماه ادامه دارد. وی گفت: ظرفیت این ... بیشتر بخوانید »

ایمان یوسفی دانشجوی دانشگاه جامع علمی کاربردی به همرزمان شهیدش پیوست

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، استوار دوم “ایمان یوسفی” از دانشجویان مقطع کارشناسی مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان خراسان جنوبی و از مأموران نیروی انتظامی این استان در درگیری با اشرار مسلح در منطقه کویر خوسف، به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر مطهر این شهید مدافع حریم وطن بر دستان شهیدپرور مردم استان خراسان جنوبی تشییع شد  ... بیشتر بخوانید »

مسابقه “دهه کرامت ”    همراه با 8 جایزه سفر رایگان به جمکران قم

ضمن تبریک ایام دهه کرامت، دانشجویان گرامی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند (( نام و نام خانوادگی، عنوان دهه کرامت و همچنین پاسخ سوالات )) را در قالب یک عدد 8 رقمی از چپ به راست نهایت تا 4 مرداد 97  به شماره 10000100004411 ارسال نمایند. به 8 برگزیده، جایزه سفر رایگان جمکران قم تعلق خواهد گرفت. (( مثال: ... بیشتر بخوانید »

ویژه نامه در سایه کریمه (میلاد حضرت معصومه سلام الله علیها) / آغاز دهه کرامت بر دانشگاهیان معزّز، گرامی باد

آغاز ماه ذیقعده برای حضرت کاظم و حضرت رضا علیهم السلام و دودمان نبوت، پیام آور شادی و پایان یک انتظار طولانی است. زیرا حضرت نجمه سلام الله علیها فرزندی جز حضرت رضا علیه السلام نداشت. مدتها پس از ایشان صاحب فرزندی نشد حضرت رضا علیه السلام در سال 148 ه ق و حضرت معصومه سلام الله علیها در سال ... بیشتر بخوانید »

مسابقه هفته عفاف و حجاب

دانشجویان محترم دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین جهت شرکت در مسابقه هفته عفاف و حجاب می توانند نهایت تا 29 تیر 97،  نام و نام خانوادگی، عبارت ((هفته عفاف و حجاب)) و همچنین پاسخ سوالات را در قالب یک عدد4 رقمی از چپ به راست به شماره 10000100004411 ارسال نمایند. 1-کدام سوره قرآن معروف به سوره (( عفاف و پاکدامنی ... بیشتر بخوانید »

نشریه ثارالله شماره 22 / علت نامگذاری 21 تیر ماه، به عنوان روز حجاب و عفاف / هفته عفاف و حجاب بر دانشجویان معزّز، گرامی باد

وقتی رضاخان به قدرت رسید، درصدد فریب مردم برآمد. او با پای پیاده همراه دسته جات عزاداری حرکت می کرد و در مجالس عزاداری و تکیه ها حاضر می شد و خود را مقیّد به اصول مذهب نشان می داد. اما بعد از پا گرفتن قدرتش، همه تلاش خود را در راه زیر پا نهادن رسوم مذهبی به کار بست. ... بیشتر بخوانید »

مسابقه صادق آل محمد علیهم السلام

دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند نام و نام خانوادگی، عبارت (صادق آل محمد (ع ) و همچنین پاسخ سوالات را تا روز پنج شنبه 21 تیرماه، در قالب یک عدد 5 رقمی ( از چپ به راست ) به شماره 10000100004411 ارسال نمایند.  مثال : محمد محمدی – صادق آل محمد(ع) – 12345 به برگزیدگان، هدایایی تقدیم ... بیشتر بخوانید »