بیانیه پایگاه بسیج ثارالله به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه پایگاه بسیج ثارالله به مناسبت روز جهانی قدس

پایگاه بسیج ثارالله دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین همزمان با روز جهانی قدس، بیانیه ای صادر کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله القاصم الجبارین
روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم(ص) می دانم ( امام خمینی (ره) )
امسال در حالی به آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان می رسیم که از سویی شاهد انتقال سفارت شیطان بزرگ آمریکا به قدس شریف هستیم و از سویی در میان سکوت مرگبار مجامع بین المللی و سران مرتجع عرب، شاهد حملات وحشیانه صهیونیستها به مردم مظلوم فلسطین می باشیم.
اقدام تاریخی امام راحل(ره) اعلی الله مقامه الشریف در انتخاب آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، مصداق حدیث شریف مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام است که فرموده (( کونا لظالم خصما و للمظلوم عونا )) و لذا حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران از مظلومان عالم خصوصا مردم مظلوم فلسطین، راهبردی اساسی و اعتقادی است.

راهپیمایی های بازگشت مردم فلسطین در کنار پیروزی های جریان مقاومت در لبنان، سوریه و عراق، خواب راحت را از آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان آنان ربوده است که دست به این وحشی گری ها می زنند.
ولی آنها باید بدانند و می دانند که آینده از آن مقاومت است و به تعبیر مقام معظم رهبری تا 25 سال دیگر اثری را رژیم صهیونیستی اسرائیل نخواهد بود. ان شاءالله
بسیج دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، اقدامات وحشیانه رژیم کودک کش اسرائیل را به شدت محکوم می نماید و همراه با همه آزادی خواهان جهان و ملت بزرگ ایران در روز جهانی قدس، فریاد مرگ به اسرائیل و مرگ بر آمریکا، تا زوال و نابودی اسرائیل سرخواهد داد.

پایگاه بسیج ثارالله
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*