پیام سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید

پیام سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت فرارسیدن سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، مهندس حمید رضا خانی سرپرست دانشگاه پیامی را صادر نمود.
متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء والصدیقین
همزمان با دهه دوم ماه محرم الحرام ماه پیروزی خون بر شمشیر و هفته دفاع مقدس یادآور دلاوری های رزمندگان اسلام بر علیه مستکبران شرق و غرب، به استقبال سال تحصیلی جدید رفته تا شروعی مجدانه برای کسب علم و معرفت داشته باشیم.
دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاهی پویا در عرصه نشر علوم و مهارتهای مورد نیاز بازار کسب و کار می باشد و با شعار ” دانشگاه جامع، دانشگاه کارآفرین ” گام های بزرگی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و اهداف عالی انقلاب اسلامی بر می دارد.
دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین مفتخر است با قریب به 10 سال سابقه فعالیت علمی و پژوهشی در منطقه، در عرصه علم و مهارت آموزی، فعال و پویا بوده و در سال تحصیلی جدید نیز با کادر آموزشی مجرّب و اساتید نخبه، آماده خدمت رسانی به دانشجویان گرامی می باشد.
از خداوند متعال، موفقیت همه جانبه مجموعه و نیل به آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه رشد بیش از پیش علمی و پژوهشی ایران اسلامی را در سایه سار توجه خاصه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه خواستاریم.

حمیدرضا خانی
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی
شهرداری ورامین

Sapp.ir/Varaminuast

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*