توسط ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین؛ برنامه های قرآنی دانشگاهیان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

توسط ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین؛ برنامه های قرآنی دانشگاهیان در ماه مبارک رمضان تشریح شد

مهندس حمید رضا خانی ریاست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، اهم برنامه های قرآنی ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در ماه رمضان را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مهندس خانی اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان و ضرورت نشر فرهنگ قرآنی در بین دانشگاهیان، برنامه های متنوعی برای این قشر فرهیخته در نظر گرفته شده که جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع از اهم این برنامه ها می باشد.
وی افزود: از اولین روز ماه مبارک همه روزه همزمان با اذان ظهر و عصر در نمازخانه ساختمان شهید مهتدی دانشگاه به ترتیب اقامه نماز ظهر، بیان احکام شرعی، اقامه نماز عصر و تلاوت آیاتی از قرآن کریم صورت خواهد پذیرفت.
مهندس خانی ادامه داد: برگزاری مسابقه احکام شرعی، جزءخوانی قرآن کریم، فضاسازی ساختمان عفاف وشهیدمهتدی، تدوین و چاپ نشریه دانشجویی ترنم وحی، برگزاری نمایشگاه کتب قرآنی، حضور دانشگاهیان در محافل انس با قرآن منطقه و همچنین برگزاری اردوی بازدید از نمایشگاه بین المللی قرآن تهران از دیگر برنامه های دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین طی ماه رمضان خواهد بود.
وی تاکید کرد: برای اولین بار در سال جاری طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان از دانشجویان و اساتید برگزیده جشنواره قرآن و عترت تجلیل به عمل خواهد آمد.
خانی تصریح کرد: قاریان و حافظان ممتاز کشوری در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در قالب کانون قرآن و عترت دانشجویی، مشغول فعالیتهای قرآنی جذاب و متنوع در بین دانشگاهیان هستند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*