بیانیه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین به مناسبت روز جهانی قدس

امام خامنه ای مدظله العالی : راه‌پیمایی روز قدس که دفاع از فلسطین است به وسیله‌ی حضور مردمی، همیشه مهم است، امسال مهم‌تر است به خاطر این کارهای خیانت‌باری که بعضی از دنباله‌های آمریکا دارند در منطقه انجام میدهند برای جا انداختن «معامله‌ی قرن» که البتّه جا نخواهد افتاد و هرگز تحقّق هم پیدا نخواهد کرد.

در آستانه روز جهانی قدس متاسفانه برخی از حکام مرتجع منطقه، به جای انتقام از غاصبان و جنایتکاران، به سازش ذلت بار با اسرائیل دست زده و طرح معامله قرن را پیگیری می کنند و راه را برای جنایات بیشتر آنان هموار کرده اند.

البته جنایتکاران و حامیان پست و منفور رژیم غاصب صهیونیستی بخصوص آمریکا و اتحادیه اروپا کورخوانده اند، چرا که خداوند متعال پشتیبان مظلومان عالم است.

 ان حزب ا.. هم الغالبون …  و دیری نخواهد گذشت که اراضی اشغالی آزاد خواهد شد و ملت مظلوم و مقاوم فلسطین و آزادگان، بر غاصبان خون آشام پیروز خواهند شد و انتقام شهیدان فلسطین و لبنان و بحرین وحجاز ، بدست توانای رزمندگان غیور مقاومت اسلامی گرفته می شود.

 اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین در پاسخ به ندای مقام معظم رهبری مدظله العالی در حمایت از فلسطین مظلوم ، روزجهانی قدس را گرامی داشته و همراه با سیل خروشان امت حزب الله در تظاهرات ضدصهیونیستی فردا جمعه 10 خردادماه شرکت خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*