رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین: شهید غلامی یاراحمدی در راه دفاع از حرم آل الله(ع) به شهادت رسید

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین: شهید غلامی یاراحمدی در راه دفاع از حرم آل الله(ع) به شهادت رسید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ورامین، مهندس حمیدرضا خانی رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین با حضور در بیت شهید مدافع حرم و دانشجوی نخبه این دانشگاه اسماعیل غلامی یاراحمدی، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم از جمله شهید غلامی یاراحمدی که جزو دانشجویان نخبه رشته امداد و نجات دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین بود، با لبیک به ندای ولایت و رهبری و در راه دفاع از حرم آل الله(ع) به مقام شهادت رسیدند.

وی ضمن دلجویی از خانواده این شهید والامقام افزود: در کنار توفیقات فراوان در زمینه های علمی، می توان اخلاق و اخلاص را از ویژگی های بارز و خاص این شهید والامقام در بین دانشجویان ذکر نمود.

مهندس ادامه داد: دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهید غلامی یاراحمدی، وی را الگویی کامل برای محیط دانشگاهی و زندگی خود دانسته و به برکت خون به ناحق ریخته شهدای دانشجو، پیشرفت های علمی و پژوهشی فراوانی نصیب انقلاب اسلامی شده و خواهد شد.

وی بیان داشت: خداوند متعال، مقام والای شهید را در قرآن کریم ذکر کرده و به یقین اگر ادامه دهنده راه شهدای عزیز باشیم، آنها نیز در دنیا و آخرت از ما دستگیری خواهند کرد.

در پایان این دیدار و توسط ریاست دانشگاه از همسر شهید غلامی یاراحمدی تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام/659

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*